Політика
Світ
Лукашенко дав цинічну пораду для жіночої краси
Білоруський диктатор закликав жінок не обмазуватися різною «заразою», а брати в руки лопату.
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що для збереження краси жінкам потрібно «взяти лопату в руки та чистити сніг». Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.
Заяву білоруського диктатора під час спілкування з колективом підприємства «Планар» у Мінську в п’ятницю, 30 січня, цитує провладний Telegram-канал «Пул первого».
Звертаючись до працівниць підприємства, Лукашенко сказав, що всі вони хочуть бути красивими і для цього обмазують обличчя і тіло різною «заразою» або «медом».
«Найкращий мед для краси — це лопата в руки і чистити сніг. Повірте, це найкращий засіб. Тоді завжди будете молодими та красивими, бажаними для нас, мужиків», — нахабно заявив білоруський диктатор.
Ця заява Лукашенка пролунала в контексті нарікань на погану роботу комунальних служб, які недостатньо розчищають сніг під час цьогорічної морозної зими.
Окрім того, самопроголошений президент Білорусі відзначився ще однією дивною заявою, наголосивши на користі лютих холодів для здоров’я.
«Усі віруси будуть знищені. Нехай організм загартується», — сказав Лукашенко.
Нагадаємо, нещодавно білоруський диктатор Олександр Лукашенко пережив епічне падіння під час хокейного матчу, який його команда проводила з командою Брестської області. Після зіткнення з хокеїстом розтовстілий та незграбний Лукашенко випустив з рук ключку та загримів спиною об лід на весь свій зріст, вдарившись головою до ковзанки.




Лагеря протестантов в Окленде и Нью-Йорке демонтированы
Спустя семь месяцев после начала революции сопротивление повстанцам оказывают только в двух городах
