НОВИНИ ДНЯ: Неймовірна удача на старті весни: кому зі знаків зодіаку пощастить найбільше  Остання спроба домовитись? Які території Росія готова повернути Україні в обмін на Донбас  США та Ізраїль атакують Іран: Медведєв відреагував і обізвав Трампа  Удари по Ірану: у МЗС Росії емоційно висловилися  Скільки людей Україна мобілізує щомісяця: Зеленський назвав цифру  "Я не граюся з Путіним": Зеленський сказав, де має відбутися його зустріч з президентом РФ  Синоптики розповіли, якою погодою завершиться лютий у Києвівсі новини дня
03.02.2026 256

"Моральний дегенерат". Сибіга розніс президента ФІФА за плани щодо Росії

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга назвав главу ФІФА Джанні Інфантіно моральним дегенератом, оскільки той хоче повернути Росію в міжнародний футбол.

_sibiga_foto_vitalii___nosach_rbk_ukrai__na_3_7582c664fd91a5b892f08488fb9e3cc0_650x410_03.02.26

Про це пише РБК-Україна з посиланням на голову МЗС України в соцмережі X. Про це повідомляють Контракти.UA.

Сибіга нагадав Інфантіно, що 679 українських дівчаток і хлопчиків уже ніколи не зможуть зіграти у футбол, оскільки їх убила Росія.

"І вона продовжує вбивати ще більше, поки моральні дегенерати пропонують скасувати заборони. Незважаючи на те, що Росія не припинила війну", - сказав він.

Також міністр наголосив, що майбутні покоління вважатимуть такі наміри ганьбою, як це було під час Олімпіади 1936 року, яка відбулася в нацистській Німеччині.

Відсторонення РФ від світового футболу

Нагадаємо, що після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну у 2022 році російські збірні та клуби були відсторонені від усіх офіційних турнірів під егідою ФІФА та УЄФА.

Зокрема, Росія пропустила чемпіонат світу-2022 і була виключена з відбіркового циклу на ЧС-2026.

Але нещодавно президент ФІФА Джанні Інфантіно заявив про необхідність пошуку шляхів для повернення російських команд у міжнародні змагання.

Зокрема, він пропонував змінити статут організації, щоб унеможливити відсторонення країн за політичними мотивами.

Українська асоціація футболу (УАФ) виступила проти будь-яких послаблень для агресора, підкреслюючи, що бан команд РФ є ефективним способом міжнародного тиску.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Моральний дегенерат". Сибіга розніс президента ФІФА за плани щодо Росії 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
03.02.2026 256
Еще колонки: Колонки / Блоги