НОВИНИ ДНЯ: Що нам пророкують зірки: гороскоп на 24–30 серпня 2026 року  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути на рік: корисний лайфгак  Гороскоп на 24 серпня для всіх знаків зодіаку: Місяць у Козорозі змусить обирати між почуттями та обов’язками  Від ударної хвилі шибки не розлетяться по кімнаті: ось що потрібно зробити  Червоний рівень небезпеки та штормовий вітер: чим налякає українців погода 24 серпня  Україна може зрівняти рахунок з Росією за територіями до кінця 2026 року, - Зеленський  Союзники Путіна розбігаються: як і чому Росія поступається Китаю, Туреччині та Заходу — Weltвсі новини дня
Життя та Стиль
Спорт
15.02.2026 597

Норвезький лижник став найтитулованішим спортсменом в історії зимових Олімпійських ігор

Йоганнес Клебо став одноосібним рекордсменом за кількістю золотих медалей на зимових Олімпіадах.

142e831538e398e2559069e44deef989_15.02.26_1

Норвезький лижник Йоганнес Клебо став найтитулованішим спортсменом в історії зимових Олімпійських ігор. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

У неділю, 15 лютого, він у складі норвезької збірної виграв чоловічу естафету 4x7,5 км на Олімпіаді-2026. "Срібло" здобула Франція, а "бронзу" виграла Італія.

Для 29-річного Клебо це дев'ята золота медаль на Олімпіадах. Він став одноосібним рекордсменом за кількістю золотих медалей на зимових Іграх.

Завдяки цій перемозі норвежець обійшов Маріт Бьорген (лижні перегони), Уле-Ейнара Бйорндалена (біатлон) та Бйорна Делі (лижні перегони), які мають по 8 золотих медалей на зимових Олімпійських іграх.

Зимові Олімпійські ігри-2026 триватимуть від 6 до 22 лютого в італійських містах Мілан і Кортіна-д’Ампеццо. Загалом буде розіграно 116 комплектів медалей у 16 видах спорту.

Україну на XXV зимовій Олімпіаді представляють 46 атлетів, які борються за медалі в 11 видах спорту. Поки що "синьо-жовті" залишаються без нагород.

Нагадаємо, на двох попередніх зимових Олімпіадах збірна України виграла по одній медалі – фристайліст Олександр Абраменко здобув "золото" у Пхенчхані-2018 і "срібло" у Пекіні-2022.

Оценка материала:

5.00 / 2
Норвезький лижник став найтитулованішим спортсменом в історії зимових Олімпійських ігор 5.00 5 2
Життя та Стиль / Спорт
15.02.2026 597
Еще материалы раздела «Спорт»