НОВИНИ ДНЯ: Де на Місяці ховається вода: нове відкриття здивувало науковців  Як і скільки заяв подавати абітурієнтам, щоб не "пролетіти" зі вступом: пояснення МОН  Свята у серпні 2026 року: повний перелік важливих дат в Україні та світі, чи будуть додаткові вихідні  В Україні можуть різко зрости тарифи: скільки коштуватимуть світло, газ та вода  Три Спаси 2026 року: запам’ятайте нові дати Медового, Яблучного та Горіхового  Ви торкаєтеся їх щодня: експерти пояснили, після чого обов’язково мити руки  На чотири знаки Зодіаку чекає доленосний перелом до кінця рокувсі новини дня
09.03.2026 435

З резервного фонду на ремонт доріг виділяють перший транш на 3 млрд грн, – Свириденко

На ремонт автомобільних доріг державного значення з резервного фонду вже виділяється перший транш у розмірі 3 млрд грн.

Про це повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко. Про це повідомляють Контракти.UA.

Також передбачено залучення додаткових коштів державного бюджету у поєднанні зі співфінансуванням місцевих бюджетів та механізму державних гарантій. Уряд на засіданні ухвалив відповідні організаційні рішення для забезпечення необхідного фінансового ресурсу.

Свириденко зазначила, що наразі роботи тривають на міжнародних та національних трасах. За тиждень відремонтовано понад 155 тис. кв. м дорожнього покриття.

Основний акцент – на ямковому ремонті у прифронтових регіонах та на дорогах із високою інтенсивністю руху. До робіт залучено понад 1100 працівників дорожніх бригад.

Мінрозвитку разом з Агенцією відновлення отримали завдання протягом наступних двох тижнів максимально наростити темпи робіт, щоб у “найкоротші строки забезпечити безпечний проїзд ключовими маршрутами”.

Оценка материала:

5.00 / 2
З резервного фонду на ремонт доріг виділяють перший транш на 3 млрд грн, – Свириденко 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
09.03.2026 435
Еще колонки: Колонки / Блоги