НОВИНИ ДНЯ: За секунди до удару: ЗМІ розповіли, як Хаменеї дивом вижив під час атаки на свій бункер  Православний календар свят квітня 2026 року: головні церковні дати — коли святкуємо Великдень  "Нафтовий подарунок" Трампа: як війна з Іраном зруйнувала економічний план України щодо виснаження РФ  ЗСУ зірвали стратегічний наступ, який росіяни готували на березень, - Зеленський  Скільки КНДР заробила на війні в Україні: аналітики назвали шокувальні суми  Рунічний гороскоп на 16–22 березня 2026 року: Скорпіонам — несподіваний поворот, Тельцям — фінансовий результат  "Ухилянти і людолови - зло": Мадяр про силову мобілізацію і тих, хто бігає від призовувсі новини дня
Політика
Україна
17.03.2026 159

ЗСУ зірвали стратегічний наступ, який росіяни готували на березень, - Зеленський

Росіяни хотіли провести масштабну операцію в рамках війни проти України.

Українські захисники зірвали російську стратегічну наступальну операцію. Ворог готувався провести її в березні.

 

Про це пише РБК-Україна з посиланням на вечірнє звернення президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляють Контракти.UA.

Голова української держави подякував воїнам, які захищають позиції на фронті та знищують окупантів.

"Українські Сили оборони зірвали російську стратегічну наступальну операцію, яку ворог планував на цей березень", - наголосив президент.

За його словами, хоч ворожі штурми й тривають, їхня інтенсивність і масштаб не той, що був запланований росіянами і був обіцяний політичному керівництву РФ.

"Це важливо, тому що наша сила на фронті - це сила абсолютно всіх українських позицій, нашого спілкування зі світом, нашої дипломатії, здатності світу бути з нами, якими б не були виклики", - звернув увагу Зеленський.

Окремо він додав, що говорив із головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським сьогодні, 16 березня.

"Є за що відзначити українських воїнів. Молодці, хлопці", - сказав президент.

Плани росіян

Нагадаємо, на початку березня президент України Володимир Зеленський заявив про те, що українській розвідці вдалося отримати документи з планами росіян на 2026-2027 рр.

Він зазначив, що ворог так само хоче повністю окупувати Донецьку та Луганську області. Також росіяни не полишають спроб просування в Запорізькій та Дніпропетровській областях.

При цьому росіяни навіть "задивляються" на Одеську область.

Президент наголосив, що нічого спільного з реальністю плани ворога не мають.

Оценка материала:

5.00 / 2
ЗСУ зірвали стратегічний наступ, який росіяни готували на березень, - Зеленський 5.00 5 2
Політика / Україна
17.03.2026 159
Еще материалы раздела «Україна»