НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 19 червня: Рибам - спогади про минуле, Тельцям - відверта розмова  Профілактика фітофтори на помідорах: чим обробити томати в червні  19 червня: церковне свято сьогодні, особливі традиції дня, що обіцяють достаток  Перше пасинкування огірків — простий крок, який допоможе виростити сильний та врожайний кущ  Гороскоп на 19 червня для всіх знаків зодіаку: на кого чекає світла смуга  Що повторно посадити на грядках, що звільнилися: що посіяти до кінця червня  Літня спека наближається. Які максимуми чекати в Україні найближчими днямивсі новини дня
17.04.2026 291

Сибіга заінтригував заявою про відносини зі США: найскладніший період позаду

Найскладніший етап у відносинах між Україною та США залишився позаду. Переговорний процес триває, і незабаром американська делегація приїде до Києва.

Про це заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу відомства. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Найбільш складний період нашого двостороннього дипломатичного треку зі США вже позаду. Нам вдалося владнати цей трек правильно і прагматично з повагою до позицій одне одного", - заявив міністр.

Глава МЗС уточнив: переговорні групи двох країн перебувають у постійному контакті.

Наступний крок - візит американської делегації до України. На зустрічі сторони обговорять подальші кроки у мирному процесі.

"Україна справді має карти. Ми вітаємо зусилля США з наближення справедливого та всеосяжного миру", - додав Сибіга.

При цьому ураїна не проти особистих переговорів на найвищому рівні.

Оценка материала:

5.00 / 2
Сибіга заінтригував заявою про відносини зі США: найскладніший період позаду 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
17.04.2026 291
Еще колонки: Колонки / Блоги