НОВИНИ ДНЯ: Коли їхати на риболовлю у червні 2026: найбільш вдалі дні для великого улову  "Бункера в нього немає": три сценарії, чому Лукашенко різко дав "задню" щодо України  НБУ фіксував девальвацію: чому курс долара різко зріс в червні та чи є паніка на ринку  Івана Купала більше не в липні: чому змінилася дата й коли свято у 2026 році  Україна тримає позиції: в Пентагоні побачили поліпшення ситуації на фронті  Ціни на пальне впадуть? Чому бензин та дизель дешевшають повільніше, ніж світова нафта  Придушує бур’яни та зберігає вологу: чому скошена трава — це ідеальна мульча та як її використовувативсі новини дня
Політика
Україна
24.04.2026 539

Сили безпілотних систем розгромили базу спецпідрозділу ФСБ

Внаслідок удару ворог втратив десятки спецпризначенців.

_vii__skovii___vesna_2025__dron_leleka_100_facebook_com_generalstaff__ua_99f1e7c749b8a3f4_24.04.26

В середу, 22 квітня, Сили безпілотних систем уразили пункт управління та місце розміщення спецпідрозділу ФСБ Росії. Втрати ворога становлять 27 військовослужбовців.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на заяву СБС ЗСУ. Про це повідомляють Контракти.UA.

"У межах бойової операції оператори 1-го окремого центру безпілотних систем завдали ураження по пункту управління та місцю розміщення оперативного підрозділу ФСБ РФ", - йдеться у заяві.

Розвідка встановила, що внаслідок удару ворог втратив 27 військовослужбовців підрозділу спецпризначення, з яких:

  • 12 - безповоротні (200);
  • 15 - санітарні (300).

Зазначається, що успішна операція була спланована фахівцями Центру глибинного ураження СБС у взаємодії з підрозділами 1-го корпусу НГУ "Азов". В межах проведення операції по об’єкту ФСБ було завдано серію з восьми високоточних ударів засобами FP-2.

"Сили безпілотних систем у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України продовжують системну роботу по найбільш важливих цілях противника, знижуючи його спроможності до ведення спеціальних, диверсійних та агентурних дій проти України", - сказано в заяві.

УМД (Управління мобільних дій) ФСБ Росії - оперативний підрозділ спецслужб країни-агресорки, який виконує контррозвідувальні та спеціальні функції. Йдеться про диверсії, агентурну роботу на ТОТ, підривну діяльність проти України та взаємодію з незаконними збройними формуваннями.​​

Удари по важливих об'єктах росіян

Нагадаємо, Сили оборони України уразили ворожу РЛС зі складу ЗРК С-400, логістичні об'єкти та зосередження живої сили російських окупантів.

Крім того, днями Сили оборони уразили радіолокаційні станції ворога у тимчасово окупованому Криму та Бєлгородській області. Крім того, на Луганщині уражено ЗРК "Тор-М1".

Раніше оператори СБС разом із СБУ вдарили по Алчевському металургійному комбінату, через що там зупинилося виробництво.

Оценка материала:

5.00 / 3
Сили безпілотних систем розгромили базу спецпідрозділу ФСБ 5.00 5 3
Політика / Україна
24.04.2026 539
Еще материалы раздела «Україна»