Політика
Росія
У Путіна знайшли виправдання, чому парад на 9 травня пройде без техніки
Військовий парад 9 травня у Москві пройде без техніки через так звану "терористичну активність Києва". А також тому, що "рік не ювілейний".
Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив речник російського диктатора Дмитро Пєсков. Про це повідомляють Контракти.UA.
"Київський режим, який щодня втрачає землі, втрачає землі на полі бою, зараз на повну розгорнув терористичну активність. І тому на тлі, на тлі цієї терористичної загрози, звичайно ж, вживаються всі заходи щодо мінімізації небезпеки", - сказав Пєсков.
За його словами, парад буде, але не такий як минулого року, бо то був "ювілейний парад".
"Давайте не забувати все-таки, що минулого року це був ювілейний парад. Широкоформатний, такий, який має бути в круглу дату. Ця дата не ювілейна, але парад все одно буде, так, нехай у скороченому форматі", - заявив речник російського диктатора.



На Чистых прудах проходит акция российской оппозиции
Кандидаты в президенты и знаменитости исполнили свой гражданский долг
Фотографии московского митинга «За честные выборы» с вертолета
