НОВИНИ ДНЯ: І лінолеум, і ламінат – вже "минуле століття та колгосп": що краще обрати у 2026 році  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 17–23 серпня  Що придумати замість дверей у кімнату: 4 оригінальні та недорогі рішення  Гороскоп на 17 серпня: Дівам – компліменти, Левам – цікаве завдання  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часом  Спека не відступає: де в Україні 17 серпня буде +34, а де накриють грози  ЗСУ уразили завод з виробництва твердого ракетного палива під Ростовомвсі новини дня
09.05.2026 442

Борги теплокомуненерго перед "Нафтогазом" перевищили 150 млрд грн, - Свириденко

В Україні стрімко зросли борги підприємств теплокомуненерго, зокрема з прифронтових регіонів. У Кабміні заявили, що працюють над механізмами компенсації та шукають додаткове фінансування.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на допис прем'єр-міністерки України Юлії Свириденко в Telegram. Про це повідомляють Контракти.UA.

За словами очільниці уряду, за останні чотири роки борги підприємств теплокомуненерго перед групою "Нафтогаз" зросли більш ніж удвічі - приблизно з 60 млрд грн до майже 150 млрд грн.

Свириденко зазначила, що проблема зачіпає й підприємства з прифронтових областей.

На тлі різкого зростання заборгованості уряд доручив напрацювати механізми компенсації різниці в тарифах.

Наразі Кабмін розглядає кілька можливих джерел фінансування. Серед них - кошти державного бюджету, допомога Європейського Союзу та міжнародних партнерів, а також дивіденди інших державних компаній.

Оценка материала:

5.00 / 2
Борги теплокомуненерго перед "Нафтогазом" перевищили 150 млрд грн, - Свириденко 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
09.05.2026 442
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»