НОВИНИ ДНЯ: Помідори можуть згнити, якщо вчасно їх не підв’язати: як це правильно робити  В Україні у п'ятницю - короткочасні дощі та грози, вдень до +30°  Зеленський зробив заяву про керівництво Білорусі: мають бути у тонусі  Путін провалив одне з головних завдань на переговорах у Пекіні  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 22 травня  Місцями до +30, але не без "сюрпризів": що буде з погодою в Україні 22 травня  На п'ять знаків Зодіаку чекає тріумф у всіх справах найближчими тижнямивсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
22.05.2026 141

В Україні у п'ятницю - короткочасні дощі та грози, вдень до +30°

У п'ятницю, 22 травня, в більшості областей України прогнозують короткочасні дощі та грози, місцями град і шквали; вдень повітря прогріється до +30°, на заході - до +23°.

Про це повідомляє Український гідрометцентр у Фейсбуці, передає Укрінформ. Про це повідомляють Контракти.UA.

 

"Хмарно з проясненнями. Вночі у західних, Житомирській, Вінницькій та Одеській областях, вдень в Україні, крім більшості західних областей, короткочасні дощі, грози; в південних, більшості центральних та Харківській областях місцями град та шквали 15-20 м/с. Вітер північний, північно-східний, 5-10 м/с, вдень у Карпатах місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 12-17°; вдень 25-30°, у західних областях 18-23°", - зазначають синоптики.

За їхнім прогнозом, у столиці та Київській області 22 травня буде хмарно з проясненнями. Вночі опадів не передбачається, вдень пройдуть короткочасні дощі, грози.

Температура по області становитиме вночі 12-17°, вдень 25-30°; у Києві вночі буде 15-17°, вдень 28-30°.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні у п'ятницю - короткочасні дощі та грози, вдень до +30° 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
22.05.2026 141
Еще материалы раздела «Суспільство»