НОВИНИ ДНЯ: Огірки будуть краще рости й рідше хворіти: як їх обприскувати та посипати содою  Гороскоп на 16 червня для всіх знаків зодіаку: багато хто відчує полегшення  Точний місячний календар робіт на городі: коли проводити посадку в червні  В Україні у вівторок місцями короткочасні дощі та грози, до +26°  Мерц заявив про "вікно для дипломатії" щодо миру в Україні та згадав Трампа — деталі  Тепер увага на Україні — Трамп зробив сенсаційну заяву на G7  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 16 червнявсі новини дня
Політика
Росія
16.06.2026 3044

В Росії різко відреагували на готовність Німеччини бити по Петербургу: що заявили

МЗС Росії назвало командувача ВПС Німеччини «неонацистом» через його заяву про готовність Альянсу до відбиття російської агресії.

402c6053c69e0b40378f8ad132f4ce1c_16.06.26_1

Офіційна представниця російського МЗС Марія Захарова вкотре продемонструвала звичний стиль російської дипломатії, назвавши командувача ВПС Німеччини «неонацистом». Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

 

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Причиною істеричної реакції Кремля стала заява німецького генерала щодо готовності НАТО до захисту від російської агресії. Захарова вибухнула критикою після того, як командувач Повітряних сил Німеччини чітко окреслив оборонну стратегію Альянсу.

Військовий наголосив, що у разі відкритого конфлікту НАТО буде завдавати превентивних та ударів у відповідь по ключових об’єктах агресора: Калінінграду, Кольському півострову, Санкт-Петербургу та акваторії Чорного моря. На що у Кремлі відповіли — «неонацист».

Раніше командувач армії Німеччини Крістіан Фройдінг розповів, що Росія може напасти на країну-члена НАТО до 2029 року. Він запевнив, що його країна готова відбивати атаку російської армії.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Росії різко відреагували на готовність Німеччини бити по Петербургу: що заявили 5.00 5 2
Політика / Росія
16.06.2026 3044
Еще материалы раздела «Росія»