НОВИНИ ДНЯ: Адміністрація Трампа готова ввести санкції проти Ірану  Правила автоцивілки в Україні суттєво оновили: платити доведеться більше  В Україні розширили перелік громадян, які можуть отримати статус учасника бойових дій  Цигарки знову здорожчають вже за три тижні: податківці пояснили, чого очікувати  Опалювальний сезон добігає кінця: які міста вже почали вимикати тепло  Циклон із Польщі змінить погоду в Україні: синоптикиня пояснила, чого очікувати  Економічна криза на горизонті? Як торгові війни Трампа розхитують ринкивсі новини дня
Політика
Україна
05.11.2012 13:54 3159

Самый проблемный окружком решил пересчитать голоса на участках

Окружная комиссия №223 (Киев) приняла решение о пересчете голосов на 11 избирательных участках.

За это решение на заседании проголосовали 11 из 15 членов комиссии. В настоящее время окружком также решает вопрос об удалении из зала заседаний всех присутствующих для проверки их удостоверений и проведения перерегистрации.

По голосованию в мажоритарных округах не введены 100% данные только из 223 округа – здесь обработано 88,11% протоколов, с отрывом в 26 голосов лидирует представитель ВО «Свобода» Юрий Левченко (24 006 голосов или 27,58%), самовыдвиженец Виктор Пилипишин на втором месте (23 980 голосов или 27,55%).

Оценка материала:

5.00 / 1
Самый проблемный окружком решил пересчитать голоса на участках 5.00 5 1
Політика / Україна
05.11.2012 13:54 3159
Еще материалы раздела «Україна»