НОВИНИ ДНЯ: Синоптикиня попередила про сильний мороз: де і коли суттєво похолоднішає  Білий дім офіційно підтвердив дозвіл для ЗСУ бити ракетами ATACMS по РФ  Допомога від ЄС: чи воюватимуть іноземні війська в Україні  Понад 100 тисяч бракованих мін вилучають з фронту: у деяких бригадах заміну так і не надали – Бутусов  Найближча ніч стане найхолоднішою: яку погоду в Україні очікувати 27 листопада  Деякі рішення Байдена щодо України можуть допомогти Трампу, - Bloomberg  У РФ стурбовані економічними витратами на продовження війни в Україні, - ISWвсі новини дня
Бізнес
Економіка
17.03.2013 13:16 9761

ЄС занепокоєний станом малого бізнесу в Україні

На думку керівника торгово-економічного відділу представництва ЄС в Україні Ніколаса Берджі, оздоровлення бізнес-середовища України після підписання Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС дозволило б процвітати як дрібним, так і середнім підприємствам в Україні.

«В ЄС малі та дрібні підприємства - це головні виробники доходів держбюджету, а також зростання економіки - до 75%. А в Україні так мало середніх і дрібних підприємств. Це означає, що люди не готові брати на себе ризик початку справи в такому бізнес-середовищі. Це дуже погана ознака. На майбутнє про це треба дбати», - переконаний Берджі.

В свою чергу президент Американської торговельної палати Хорхе Зукоскі заявив, що «завдяки підписанню Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС Україна зможе залучити вражаючі обсяги інвестицій», - пише ZN.UA. - «Угода про асоціацію і зону вільної торгівлі є виключно важливою для майбутнього України», - підкреслив Зукоскі.

Посол Європейського союзу в Україні Ян Томбінскі додав, що комплекс умов, які необхідно виконати для підписання Угоди про асоціацію, це «цілісний інтегральний набір інструментів» як для поліпшення бізнес-середовища та інвестиційного клімату, так і доступу до нових ринків.

«Угода про асоціацію - це набір правил, які допоможуть створити відповідні умови, за яких економіка і потенціал України будуть розвиватися на основі або міжнародних, або внутрішніх інвестицій, і працювати набагато краще, не надто зосереджуючись на старих проблемах», - підкреслив дипломат.

«Фактори, що обмежують можливості залучення інвестицій, - несправедлива судова практика, корупція. Показники привабливості України для ведення бізнесу хоча і дещо поліпшилися, але все одно залишаються ще дуже низькими», - додав Томбінскі.

Оценка материала:

3.50 / 2
ЄС занепокоєний станом малого бізнесу в Україні 3.50 5 2
Бізнес / Економіка
17.03.2013 13:16 9761
Еще материалы раздела «Економіка»