НОВОСТИ ДНЯ: У Путина назвали непривитых россиян угрозой: дискриминация неминуема  На Киев надвигается знойная жара до +35  В украинско-американских учениях Sea Breeze-2021 примет участие рекордное количество стран  Рецепт полуничного варення, яке взагалі-то і не вариться  Україна проведе навчання Sea Breeze з рекордною кількістю країн-учасниць  Дарвин ошибался: Половой отбор работает не так, как предполагалось   Синоптик рассказала, когда в Украине отступит жаравсе новости дня
Политика
Украина
15.04.2013 17:00 1209

ЦВК мав встановити результати виборів за матеріалами камер спостереження

Центральна виборча комісія мала всі підстави встановити результати виборів на п’яти проблемних округах на користь кандидатів від Об’єднаної опозиції, проаналізувавши відеоматеріал, відзнятий камерами спостереження.

Такий висновок зробила Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань розслідування фактів перегляду волевиявлення українського народу на парламентських виборах 2012 року.

Як пояснив сьогодні на засіданні член ТСК народний депутат Руслан Князевич, такий висновок є очевидним, якщо проаналізувати відеоматеріал із виборчих дільниць, що його отримала в розпорядження ТСК.

Він нагадав, що, зокрема, ЦВК відмовилася встановлювати результати виборів по ВО № 197 та ВО № 132, оскільки отримала від ОВК оригінали протоколів дільничних комісій, які різняться від тих оригіналів, які є в суб’єктів виборчого процесу.

При цьому, за його словами, ЦВК не взяла до уваги відеометаріал, на якому чітко видно і чутно, як по дільницях встановлюють результати і записують їх у протокол.

«Попередній висновок чіткий і однозначний: усі дані, які є в оригіналах  протоколів, наданих суб’єктами виборчого процесу, збігаються з даними, які зафіксовано на відеозаписах. Це свідчить про те, що ЦВК не до кінця виконала ті повноваження, які на неї  покладені, відмовилася свідомо чи не свідомо  використовувати  такий важливий доказ, як відеозапис», – наголосив народний депутат.

При цьому Князевич нагадав, що з Держбюджету було витрачено понад 1 млн грн для встановлення відеоспостереження на дільницях.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
ЦВК мав встановити результати виборів за матеріалами камер спостереження 5.00 5 1
Политика / Украина
15.04.2013 17:00 1209
Еще материалы раздела «Украина»