НОВОСТИ ДНЯ: У КМДА пояснили, як користуватися метро як укриттям після повернення плати за проїзд  У Києві 17 травня пройде прощання з Леонідом Кравчуком: час та місце  В ОДКБ вирішили взаємодіяти з НАТО  «Азов» виконав наказ і дав змогу ЗСУ перегрупуватися – командир полку  Чи наважиться Білорусь напасти на Україну: відповідь військового експерта  Білорусь визнала, що втрачає мільярди доларів через санкції  У США вважають, що Україна може "обійти" ПДЧ на шляху до НАТО, як Фінляндія та Швеціявсе новости дня
Бизнес
Технологии
26.06.2013 09:15 2257

Янукович заборонив контролюючим органам зупиняти підприємства

Президент Віктор Янукович підписав закон про зміни щодо усунення деяких обмежень у провадженні господарської діяльності.  

Документ запроваджує новий підхід до вжиття контролюючими органами заходів реагування до суб'єктів господарювання, йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

«Згідно закону, контролюючий орган не має права без рішення суду зупинити діяльність підприємства. Якщо контролюючий орган виносить рішення про вжиття інших заходів реагування за результатами перевірок, то він зобов'язаний звернутися до суду для підтвердження такого рішення», - йдеться у повідомленні.
У президента зазначили, що ці випадки будуть встановлені галузевими законами.

«Тобто, підприємці звільняються від обтяжливих процедур оскарження в судах прийнятих рішень про накладення санкцій. Такий підхід вводиться в дію з 1 липня 2013 року. Таким чином, з прийняттям закону підприємці убезпечені від застосування до них контролюючими органами неадекватних заходів», - повідомила прес-служба глави держави.

У президента вважають, що цей закон спростить умови ведення бізнесу в Україні та сприятиме поліпшенню підприємницького клімату, стимулюватиме залучення в економіку внутрішніх та зовнішніх інвестицій.

Оценка материала:

3.00 / 2
Янукович заборонив контролюючим органам зупиняти підприємства 3.00 5 2
Бизнес / Технологии
26.06.2013 09:15 2257
Еще материалы раздела «Технологии»