НОВИНИ ДНЯ: Україні потрібно поповнити армію новими людьми: Годжес пояснив навіщо  Путін веде Росію до неминучого самознищення: що на це вказує вже зараз  Кожен водій має робити це перед виїздом, інакше – штраф  "У нас є надлишки". У Конгресі США закликали терміново передати Україні касетні бомби  Салат із курячим філе, омлетними млинцями та огірками: оригінальний рецепт  Графік проведення НМТ у 2024 році. Як проходитиме та що варто знати випускникам  Перший в Києві. Міноборони заявило про відкриття нового Центр рекрутингу до ЗСУвсі новини дня
08.03.2014 1690

Україна здобула перше золото на Паралімпіаді в Сочі

Україна виграла перше золото на Паралімпійський  Іграх -2014 в Сочі.

Золоту медаль для команди виборов біатлоніст Віталій Лук'яненко у гонці на дистанції 7,5 км.

Віталій - ветеран Паралімпійської збірної України, за яку виступає вже 17 років і є «золотим» переможцем Паралімпійський ігор у Турині (2006 року) та Ванкувері (20110 року).

Загалом у перший день змагань Україна вже виборола п'ять медалей - одне золото, одне срібло та 3 бронзи.

Так біатлоніст паралімпійської збірної Максим Яровий виграв срібну медаль у гонці на дистанції 7,5 км сидячи.

Українська біатлоністка Олена Юрковська виграла бронзову медаль у біатлоні на дистанції 6 км сидячи.

Українка Юлія Батенкова завоювала «бронзу» в жіночому біатлонному спринті на 6 км стоячи.

Окрім того бронзову нагороду виборола біатлоністка Оксана Шишкова.

За матеріалами: Українська правда