НОВОСТИ ДНЯ: В оточенні Путіна знайшовся той сміливець, який врізав йому "правду-матку": інформацію підтверджує розвідка США  Чумацький Шлях може бути «тоншим», ніж думали раніше – дослідники  В Україні заборонили вмикати музику у громадському транспорті: що загрожує порушникам  Останні доступні резерви Росії: через обвал юаня країна втратила $10 млрд  Розколота крижана кора: зонд NASA показав поверхню супутника Юпітера  Путін лише за 2 тижні припустився одразу 5 смертоносних помилок – Піонтковський  До Києва прийшло "бабине літо". Кліматологи розповіли, як довго воно триватимевсе новости дня
Політика
Україна
18.03.2014 18:15 1320

Фірташа екстрадують до США

Відомого українського бізнесмена Дмитра Фірташа екстрадують до США за рішенням австрійського суду.

 

Директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс повідомив журналістам, що суд Відня вирішив екстрадувати Фірташа до США і наголосив на можливості оскаржити це рішення.

"17 березня суд міста Відня ухвалив рішення про екстрадицію Фірташа в США. Це рішення може бути оскаржене у вищій судовій інстанції", - сказав Перебийніс.

Нагадаємо, раніше в Австрії арештували Фірташа на прохання ФБР. Справу проти українського олігарха розслідували вже впродовж багатьох років. В поле зору спецслужб США він потрапив ще в 2006 році.

В то же время, Земельный суд Вены опроверг сообщения о том, что решение об экстрадиции украинского бизнесмена Дмитрия Фирташа в США уже принято.

Как заявила ИТАР-ТАСС судья земельного суда Вены Кристина Зальцборн, «это не соответствует действительности».

За повідомленням "Інтрефакс-Україна".

Оценка материала:

5.00 / 1
Фірташа екстрадують до США 5.00 5 1
Політика / Україна
18.03.2014 18:15 1320
Еще материалы раздела «Україна»