НОВОСТИ ДНЯ: Закриють українське небо. Що відомо про ракети AIM-9 Sidewinder  В Україні спрощують військово-лікарські комісії: Зеленський підписав два законопроєкти  Прогноз погоди на червень: синоптики розповіли, яким буде перший місяць літа  На Оболоні з’явиться рекреаційна зона з укриттям поруч, - Віталій Кличко показав проєкт  Легалізація партнерств для одностатевих пар в Україні: Зеленський відреагував на петицію  Готуйте парасольки: синоптики розповіли, яким буде початок червня в Україні  Скільки ударів по медзакладах України Росія завдала з початку війни: дані ВООЗвсе новости дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
19.04.2015 50590

Богатый выбор, или От Ильича до Алексеича

Времена такие, что позитив идет втридорога. Хочется знаков, которые неоспоримо свидетельствовали бы о решительной поступи в правильном направлении. Например, что коррупция корчится в предсмертных судорогах, а отечественная наука берет удивительные высоты. Ну, или готовятся, на худой конец. Обе: одна корчиться, другая брать.

И тут читаешь, что руководить борьбой с коррупцией избран мелкий прокурорский чин, который «в знак протеста против режима Януковича» оставил должность и отважно устроился на работу в контору Гайсинского (погуглите), где зарабатывал по две тысячи гривен в месяц, ага. Директора Национального антикоррупционного бюро выбирали из 160 кандидатов. Страшно представить, что же там в анамнезе у остальных. На семь лет избрали, кстати.

А еще читаешь, что за науку с новой силой возьмется свежеизбранный президент Академии наук Украины Борис Евгеньевич Патон – среди двух сотен академиков остальные, бедняги, поплоше будут.

И как-то становится на душе… неспокойно. Напиться, в общем, хочется. И закурить.

Кстати, если вам нужны доводы против вреда курения – пожалуйста. Сверстник Бориса Патона, без четырех лет столетний Гельмут Шмидт выкуривает в день по сорок сигарет. Когда Евросоюз принял решение о запрете сигарет с ароматизаторами, Шмидт закупил впрок 200 блоков любимых, с ментолом. Поскольку он человек заслуженный – в те годы, когда Патон был членом Центрального Комитета КПСС и уже второй десяток лет руководил Академией наук УССР, Шмидт работал канцлером ФРГ – ему разрешают курить везде, даже во время прямых телеэфиров или в правительственных зданиях, куда он еще иногда забредает. Заслуженным старикам вообще позволено больше.

Правда, следует сказать, что из политики Шмидт ушел в 1982 году, в то время как Патон еще тридцать с лишним лет продолжал делать то, что делает сейчас. В 1980-м, во время встречи с французским президентом Жискаром д’Эстеном немецкий канцлер потерял сознание. Сердце не выдержало нагрузок, пришлось вшивать кардиостимулятор.

Говорят, экс-канцлер уже порядком глуховат, это очень обидно для человека, который когда-то записывал фортепианные концерты с Лондонским филармоническим оркестром. Но быть канцлером-пианистом – это одно, а наука – совсем другое. В конце концов, сколько той украинской науки. И Патон наверняка не курит.

А еще с возрастом Гельмут Шмидт стал значительно мягче. Кавалер «Железного креста» за участие в боях на Восточном и Западном фронтах, человек, который жестоко расправился с леворадикальным террористическим движением в Германии, а потом получил прозвище «ракетный канцлер» за его бескомпромиссную реакцию на вторжение советских войск в Афганистан, теперь говорит о глупости санкций в отношении России за аннексию Крыма. Мудрость? Глухота? Последствия курения? Как мало мы все-таки знаем о человеческом организме.

Вот в целях познания собственного организма давайте и выпьем. Тем более, что не всем нам грозит долголетие, и в отведенные сроки нужно успеть многое про себя понять. Ведь, казалось бы, не идиоты, а… Ну вот как?

Налил и немедленно выпил – Леонид Швец

Оценка материала:

4.00 / 4
Богатый выбор, или От Ильича до Алексеича 4.00 5 4
Кабінет директора / Вечірня горілка
19.04.2015 50590
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»
  • Імперія дурних понтів: висновки у зв’язку з Білгородською спецоперацією Імперія дурних понтів: висновки у зв’язку з Білгородською спецоперацією

    Олександр Кочетков: Тактична спецоперація у Белгородській області, яка явно планувалась як диверсійна вилазка для відтягування резервів ворога з фронту, неочікувано перетворилася на майже повноцінні бойові дії. На тій території РФ, яку в світі (поки що) визнають російською.

  • Перемога Трампа означатиме "кінець України" – Гілларі Клінтон Перемога Трампа означатиме "кінець України" – Гілларі Клінтон

    Клінтон назвала Трампа "подарунком" для Путіна та Сі Цзіньпіна.

  • Для чого Росії Україна. Дуже коротка історія Російської імперії Для чого Росії Україна. Дуже коротка історія Російської імперії

    Олексій Панич: Будь-яка держава має історичну перспективу лише якщо вона успішно відповідає на «виклики» з боку її сусідів. Для Московського князівства найважливішим був «виклик» з боку його південно-східного сусіда – Улуса Джучі (aka «Золота Орда»). Московське князівство успішно відповіло на цей виклик, створивши власну авторитарну управлінську систему на образ і подобу ординської. І стало царством «ординського типу» (хоч і з релігією та мистецькими традиціями європейського походження), яке активно взялося додавати собі території за рахунок тих, що раніше належали тій-таки Орді та сусіднім з Москвою князівствам.

  • Про ракети, мінеральну воду та "белое солнце пустыни". Storm Shadow – що за звір такий? Про ракети, мінеральну воду та "белое солнце пустыни". Storm Shadow – що за звір такий?

    Костянтин Машовець: Франко-Британська крилата ракета повітряного базування КРПБ типу SCALP-EG, вона ж – Storm Shadow (британська назва)... на перший погляд здається типовою дозвуковою крилатою ракетою, яка не становить для российскої системи ППО якоїсь особливо складної цілі... Причому, на стільки не становить, що за переконаннями цілого ряду експертів, її навіть "...з ПЗРК збити можна"...

  • Том Купер. Війна в Україні 4 травня 2023. Які справи у повітрі? Том Купер. Війна в Україні 4 травня 2023. Які справи у повітрі?

    Перша частина найновішого звіту Тома Купера стосується справ у повітрі. Українські ППО вийшли на значну результативність, якщо говорити про збиття ракет, проте поодинокі російські боєзаряди таки влучають у житлові будинки, як це трапилося в Умані, Дніпрі та Херсоні… З українського боку ракети методично громлять російський боєзапас, що не може не тішити. На тактичному рівні – попри лінію фронту – йде напружена повітряна боротьба. На жаль, поки без переваги в наш бік. Наприкінці, Купер висловлює кілька пропозицій щодо адаптації окремих західних вузлів для покращення захисту українських МіГів та Су. Продовження звіту вже з’явилося й ми працюємо над ним.