НОВИНИ ДНЯ: Що може переламати ситуацію на Авдіївському напрямку: відповідь експерта  У США назвали досягнення українського контрнаступу  Стаття WP про проблеми контрнаступу та слова Столтенберга про "погані новини": експерт назвав цілі заяв  До кипіння чи після: коли потрібно додавати лавровий лист в пельмені і навіщо він потрібен  "Ситуація щомісяця погіршуватиметься": Портников зробив невтішний прогноз про допомогу США Україні  Багато хто їх припускається: чотири помилки під час приготування новорічного салату "Олів'є"  Щоб гуляш не був сухим: запам'ятайте основні секрети приготування і вибору м'ясавсі новини дня
Політика
Україна
17.09.2016 2372

В МВФ предсказали уровень инфляции в Украине на ближайшую перспективу

По прогнозам МВФ, после завершения второго пересмотра по Украине, ожидается существенное снижение уровня инфляции в стране до 13,5% к концу нынешнего года.

Об этом говорится в докладе МВФ.

"Инфляция (измерявшаяся индексом цен ВВП) достигла 38% в 2015 году (как и прогнозировалось в первом просмотре). Предполагается, что инфляция быстро упадет в 2016 году до 13,5%", - говорится в документе.

В среднесрочной перспективе прогнозируется снижение уровня инфляции в дальнейшем до 6%. Это объясняется, в частности, устойчивым выравниванием экономики и удержанием цен на горючее.

Оценка материала:

5.00 / 1
В МВФ предсказали уровень инфляции в Украине на ближайшую перспективу 5.00 5 1
Політика / Україна
17.09.2016 2372
Еще материалы раздела «Україна»