НОВОСТИ ДНЯ: Ко Дню Независимости всех желающих будут пускать на флагман ВМС "Гетьман Сагайдачный"  Иран представил новую ракету ПВО  США и "Талибан" договорились о выводе войск и перемирии – СМИ  Оккупанты увеличили количество снайперов в ОРДЛО, - разведка  Что происходит в организме, когда вы едите сало  Россия запустила ракету Союз с роботом на борту   В Литве просят Amazon убрать товары с советской символикойвсе новости дня
Политика
Украина
09.08.2018 6686

The Underdog UnLawyers: Сбербанк Росії – спонсор президентської кампанії Гриценка

Кандидат в Президенти України Анатолій Гриценко і його дружина Юлія Мостова дуже активно спілкуються з представниками Російської Федерації. В ролі зв'язкового виступає Сбербанк Росії.

Про це заявили в траблшутінговій компанії The Underdog UnLawyers.

Вони з'ясували, що Юлія Мостова і глава Сбербанку Росії в Україні Ірина Князєва спілкуються ледь не кожного дня.

«Насправді, як би хто не хотів щось вдати, Анатолій Гриценко та Юлія Мостова дуже активно спілкуються з представниками Російської Федерації.

Одним з каналів зв'язку для них є Ірина Олексіївна Князєва, глава правління Сбербанку Росії в Україні, з якою Юлія Мостова спілкується майже в щоденному режимі. Ірина Олексіївна Князєва – це гарний канал зв'язку. І Юлія Мостова, і Анатолій Гриценко знайомі з нею не один рік, більш того, зважаючи на нещодавній стрибок у кар'єрі Ірини, було б нерозумно не скористатися її можливостями», розповів траблшут компанії Володимир Коваль.

Він також повідомив, що ними встановлено зв'язок Ірини Князєвої з Дмитром Фірташем, що беруть участь у фінансуванні президентської кампанії Гриценка.

«Ірина, насамперед, вірний топ-менеджер Валерія Хорошковського, який фактично частково контролює діяльність української філії банку. Ірина супроводжує процес непрямого продажу банку своєму патрону. Це її роль, завдання і місія перебування на нинішній посаді. Валерій Хорошковський, зі свого боку, є бізнес-партнером Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа, яких також давно називають спонсорами кампанії Гриценка.

photo_2_Gritsenko_09.08.18

Я здогадуюся, що кампанія Гриценка буде фінансуватися Сбербанком Росії через Ірину Князєву і можу це довести», вказує Коваль.

Він також назвав простим піар-ходом недавню заяву Слідчого Комітету РФ про порушення справи проти Гриценка.

«Бачу новину про те, що Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу проти Анатолія Гриценка за політичні заяви 2014 року.

За заяви 2014 року, але порушив зараз, перед виборами, зобразивши Гриценко жертвою режиму і чи не головним ворогом Володимира Путіна в Україні.

Досить простий піар-хід», підкреслили в The Underdog UnLawyers.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Гриценко втратив підтримку Заходу через тісний контакт з Росією.

Оценка материала:

4.33 / 6
The Underdog UnLawyers: Сбербанк Росії – спонсор президентської кампанії Гриценка 4.33 5 6
Политика / Украина
09.08.2018 6686
Еще материалы раздела «Украина»