НОВИНИ ДНЯ: Саміт миру у Швейцарії: Портников попередив про "пастку" Китаю для України  Секретар РНБО України назвав умови для перевороту проти Путіна  Україна зможе бити за лінією фронту: Норвегія обіцяє значну кількість F-16 із найновішим озброєнням  Синоптик прогнозує заморозки в Україні: де та коли буде "мінус"  Секретар РНБО відповів на заклик США не бити по НПЗ в Росії  Весна дійшла до піку і повернула на зиму: які сюрпризи готує погода  Зливи з грозами, а у Карпатах до 0 градусів: прогноз погоди на тижденьвсі новини дня
Бізнес
Технології
07.06.2018 2166

В Японии создали летающий зонтик

Японская компания Asahi Power Services недавно представила первый летающий зонтик, который не только защитит своего владельца от дождя, но и освободит его от необходимости постоянно держать зонт в руке. Зонт следует за владельцем.

В основе конструкции лежит беспилотный дрон, сверху которого и расположен зонт. Дрон соединяется с мобильным телефоном человека и постоянно следует за ним таким образом, чтобы смартфон все время находился под дроном. Помимо этого, дрон снабжен камерами и способен распознавать своего владельца.

Как заявил президент и основатель Asahi Power Service Кэндзи Судзуки, "Мысль о летающем зонтике пришла мне голову вовремя внезапно начавшегося ливня, когда у меня были заняты обе руки. Сейчас главная задача заключается в снижении себестоимости, а также в необходимости научить дроны не сталкиваться друг с другом в воздухе".

Вес летающего зонта составляет порядка 5 килограммов, а батарея может проработать без подзарядки 20 минут. Сейчас эксперты компании нацелены на то, чтобы снизить вес устройства до 1 килограмма и увеличить время автономной работы до 1 часа.

Помимо этого, в планы разработчиков входит доработка ПО с целью научить дрон в качестве ориентира использовать не смартфон, а своего владельца.

Предполагаемая стоимость устройства составит около $275, а выход на рынок запланирован на 2019-2020 год.

Оценка материала:

4.75 / 4
В Японии создали летающий зонтик 4.75 5 4
Бізнес / Технології
07.06.2018 2166
Еще материалы раздела «Технології»
 • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

  Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

 • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

  Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

 • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

  Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

 • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

  Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

 • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

  Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.