НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Политика
Украина
09.04.2019 795

6 ключових тез з виступу Порошенка, які важливо запам’ятати Зеленському: принципи, на яких будується довіра в суспільстві

З таких висновків гарно б було починати діяти роки три тому хоча б, бо зараз без відрубаних рук ефект не той. Але багато хто піддав критиці вчорашній виступ президента, а я вважаю це важливим з історичної точки зору визнанням деяких помилок.


Нарешті, Порошенко визнав, на словах як мінімум, що для довіри у суспільстві його треба з’єднувати, а не ділити на лояльних та нелояльних, спиратися на громадянське суспільство, а не опонувати йому. Ці думки-маркери треба усвідомити та зробити висновки усім іншим політичним лідерам. Усвідомити треба за результатами першого туру й те, що без вчинків та дій довіра не з’явиться, бо слова, навіть найкращі, в наш час швидко знецінюються.
1. "Розколює виборча кампанія, яка намагається створити штучні образи, які зіштовхують людей. І це точно не український інтерес. 21 квітня вибори закінчиться. Все буде добре. Ми нікому не дамо розколоти країну. Друзі, перша позиція – ми маємо зберегти Україну".
2. "Ми всі громадяни України. Абсолютна більшість з нас любить Україну понад усе. І захистити Україну від руїни, ні в якому разі не послабити нашу державу для того, щоб ми могли продовжити той історичний шлях повернення України в родину європейських народів – це теж наше спільне завдання".
3. "Ми маємо змінити кадрову політику. Ми маємо продемонструвати набагато більшу відкритість, діалог – починаючи з громадського суспільства і активістів, і завершуючи розумінням проблем простого громадянина. І вжити низку заходів, які б допомогли людям знайти ті відповіді, які їх задовольняють. І саме це було те, що в першу чергу я почув як висновок з першого туру виборів".
4. "Перша помилка – це є комунікаційна. Стратегічна комунікація була повністю зруйнована. Рішення приймалися кулуарно, а навіть якщо вони були абсолютно правильні, вони не викликали довіри в суспільства. Бо треба було навчитися в нових умовах. Це те, що нас теж відрізняє від Росії – ти маєш переконати суспільство, і це буде правило наступних п'ять роки. І зміна стратегічної комунікації: коли ти поясниш, коли ти врахуєш зауваження громадських активістів – це точно буде працювати краще. Я визнав цю помилку".
5. "І друга помилка – помилка в кадровій політиці. Дійсно, не помиляється той, хто нічого не робить. Але були очевидні помилки в призначенні тих чи інших прізвищ. Я не буду називати вам прізвища. Але хочу наголосити наступне – ніяких бізнес-партнерів, ніяких близьких людей Петром Порошенком більше призначено не буде поки він є Президентом, в тому числі під час другого терміну".
6. "Мені не цікаве спілкування щодо дебатів по формі. Я вважаю, що дебати – це є ключовий елемент демократії. Не може 45-мільйонна країна "купувати кота в мішку" – голосувати за віртуальну людину, яку вона бачить лише по телебаченню, з фільмів. Ви маєте право поставити питання і на них отримати відповідь. Ви маєте право почути, а які позиції цього кандидата по ключовим аспектам існування держави: безпека, зовнішня політика, права і свободи громадян, економіка, боротьба з корупцією, боротьба з олігархами".
Автор: Юрій Бутусов, журналіст

Оценка материала:

5.00 / 1
6 ключових тез з виступу Порошенка, які важливо запам’ятати Зеленському: принципи, на яких будується довіра в суспільстві 5.00 5 1
Политика / Украина
09.04.2019 795
Еще материалы раздела «Украина»