НОВОСТИ ДНЯ: 10 суперпродуктів, які чоловіки повинні їсти щодня  Скільки ще часу РФ зможе вливати мільярди у фінансування війни та звідки братиме кошти - The Еconomist  Яблучні пундики: рецепт смачного десерту  Болгарія більше не впускатиме авто з російськими номерами  Друга воєнна зима: чи будуть великі наступи та куди битимуть росіяни – CNN  Смачні пісні вівсяні котлети: рецепт, який здивує своєю простотою  Воллес порадив Зеленському посилити мобілізацію, бо "Росія потай мобілізує всю країнувсе новости дня
Політика
Україна
29.07.2019 1481

«Школа Зе-депутата» в Трускавці: піар-хід або корисна ініціатива?

Валерій Пекар, бізнесмен, викладач, громадський діяч: Бачу, що багато дописувачів сміється із тижневого навчання депутатів від Слуги Народу. Як людина, що більше 10 років займається подібними освітніми програмами, скажу кілька речей.

1. Тижневий інтенсив – це дуууже багато. Якщо ви не вірите, що можна багато чого зробити за тиждень – може, якось потрапите мені до рук. Якщо ви маєте відкритий погляд на життя (готові до змін), то я вам лише за один день беруся картину світу перевернути. Якщо маєте закритий погляд, то вам і півтора року MBA не допоможуть.

2. Якщо людина не знає майже нічого, то за тиждень її не можна нічому навчити. Але можна зробити одну надзвичайно корисну річ. Невіглас не знає меж свого невігластва – іншими словами, він не уявляє, як багато він не знає. За тиждень можна окреслити невігласу межі його невігластва – а значить, запустити індивідуальний навчальний план на багато років вперед.

3. Мало що так єднає людей, як спільне навчання. Нема кращого способу закласти підвалини спільної ідентичності людей, які ніколи до того не бачили один одного, але мусять разом працювати.

4. Kyiv School of Economics – один із кращих навчальних закладів (повірте мені як викладачу конкуруючих шкіл), а Тимофей Милованов – один з найкращих фахівців.

5. Вчитися завжди краще, ніж не вчитися. І вчитися треба все життя. От якби їх не повезли вчитися, тоді треба було би сумувати (а ви знаєте, як я критично ставлюся до Слуги Народу).
Хотів написати набагато більше, але цих п'яти тез досить.

Автор: Валерій Пекар

Оценка материала:

5.00 / 1
«Школа Зе-депутата» в Трускавці: піар-хід або корисна ініціатива? 5.00 5 1
Політика / Україна
29.07.2019 1481
Еще материалы раздела «Україна»