НОВИНИ ДНЯ: Що може переламати ситуацію на Авдіївському напрямку: відповідь експерта  У США назвали досягнення українського контрнаступу  Стаття WP про проблеми контрнаступу та слова Столтенберга про "погані новини": експерт назвав цілі заяв  До кипіння чи після: коли потрібно додавати лавровий лист в пельмені і навіщо він потрібен  "Ситуація щомісяця погіршуватиметься": Портников зробив невтішний прогноз про допомогу США Україні  Багато хто їх припускається: чотири помилки під час приготування новорічного салату "Олів'є"  Щоб гуляш не був сухим: запам'ятайте основні секрети приготування і вибору м'ясавсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
07.10.2019 686

Пора на лыжи: Карпаты засыпало снегом

Уже несколько часов на главных горнолыжных курортах страны не прекращается снегопад.

Спустя месяц после первого снегопада в сентябре популярные горнолыжные курорты украинских Карпат снова засыпало снегом.
В Черногорском горном поисково-спасательном посту, который расположен между Закарпатской и Ивано-Франковской областями, сообщили, что осадки начались еще 5 октября, и поделились снимками припорошенных снегом вершин.
На следующий день снег падать не перестал и укрыл Буковель, Драгобрат, а также станцию «Захар Беркут» снегом. Как свидетельствуют данные с камер наблюдения, снегопад продолжается и сейчас. На данный момент температура в Буковеле составляет 1,4 градуса ниже нуля – рассказали в новостях «Сегодня» на телеканале «Украина».

Оценка материала:

5.00 / 1
Пора на лыжи: Карпаты засыпало снегом 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
07.10.2019 686
Еще материалы раздела «Суспільство»