НОВИНИ ДНЯ: Гроші йдуть у руки: 3 знаки зодіаку, для яких березень стане місяцем прибутку  Нова мішень Ізраїлю та США. Чому обрання сина Хаменеї лідером Ірану наближує кінець режиму  "Тероризм і піратство": у Росії палає через атаку дрона на танкер в Середземному морі  Фронт росіян "паралізувало": військовий розповів, що відбувається на "нулі" і до чого тут Starlink  Посольство Ірану кличе українців плакати за Хаменеї: посол жорстко відповів  Зеленський запропонував країнам Близького Сходу дрони-перехоплювачі, але є умова  Енергетики попереджають: у ці години можна вивести мережу з ладу — не вмикайте потужну технікувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі

Як виглядає ТЕЦ у Києві після нічного удару росіян: з'явилися фото

Російські окупанти в ніч на 3 лютого вдарили по одній із ТЕЦ у Києві. Унаслідок атаки її було пошкоджено.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на першого віце-прем'єра, міністра енергетики України Дениса Шмигаля в Telegram.Про це повідомляють Контракти.UA.

Шмигаль розповів, що відвідав ТЕЦ, яку вночі атакували росіяни, разом із генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.

"Показали пану Рютте жахливі наслідки цієї атаки. Ворог завдав ракетного удару по енергооб'єкту, який забезпечує теплом жителів міста. Це цивільний об'єкт", - зазначив міністр.

Також Шмигаль звернув увагу, що росіяни навмисно атакували енергооб'єкти Києва, коли температура опустилася до -25 градусів Цельсія.

Під час розмови з Рютте очільник Міненерго разом із міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою наголосили на важливості посилення об'єктів тепло- та електропостачання. Мова про системи ППО та ракети для них.

"Важливо забезпечити своєчасне постачання зброї, адже Росія нарощує своє виробництво", - зазначив Шмигаль.

Окремо сторони обговорили співпрацю у протидії кіберзагрозам. Україна має працювати разом із НАТО, оскільки РФ продовжує гібридну війну і проти членів Північноатлантичного альянсу.

Удар по ТЕЦ у Києві

Нагадаємо, російські окупанти в ніч на 3 лютого застосували понад 70 ракет і понад 400 ударних дронів для масованого удару по Україні.

Зокрема, вони атакували енергооб'єкти в Києві. Мер столиці Віталій Кличко розповів, що після атаки понад 1100 будинків у Дарницькому та Дніпровському районах Києва залишилися без теплопостачання.

При цьому він уточнив, що було сильно пошкоджено енергооб'єкт, який забезпечує теплопостачання для багатоповерхівок у цих районах.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Порошенко, Новый Год, искусство, Донбасс, ВМС, Польша, США, Зеленский, стихийные бедствия, передовая, Одесса, карантин, Сергей Смоленцев, Майдан, выборы, марш, фотопроект, джаз, Бахмут, Динамо, корабли, фотография, уикенд, дизайн, Париж, фотоподборки, туризм, общество, Шахтер, столкновения, НАТО, фотоконкурсы, история, город, Війна, выставки, традиции, спорт, церковь, дети, #Євромайдан, Верховная Рада, соревнования, Китай, Нацгвардия, коронавирус, Россия, война, ЗСУ, Львів, протесты, полиция, митинги, Путин, пляжи, культура, суд, природа, женщины, ВСУ, люди, мир, самолеты, Александр Зубко, путешествия, ДСНС, Україна, пандемия, Карпаты, автомобили, медицина, авиация, терроризм, акции, сборная Украины, Киев, музыка, живопись, пожары, зима, фестивали, политика, Київ, оккупация, обстрелы, технологии, солдат, пейзажи, футбол, животные, Велика Британія, праздники, Дмитрий Дятлов, Киевщина, мода, юмор, архитектура, военная техника, учения, портрет