НОВИНИ ДНЯ: Снайпери та розвідники: ким хоче бути більшість рекрутів "Азова"  Як уряд Шольца програв свою "війну": чому підтримка України з боку Німеччини може зменшитися й до чого тут ракети TAURUS  "Запитати зможе навіть Зеленський": Путін таки проведе "пряму лінію з народом"  67% українців живуть за межею бідності: економісти розповіли, що буде без західної допомоги  Вже 1 грудня новий циклон зіпсує погоду в Україні, - синоптик Діденко  Економити чи друкувати гроші? Чому Захід зволікає з допомогою Україні та який у влади план "Б"  Макаронний салат: класичний рецептвсі новини дня
Політика
Україна
16.10.2019 636

Переведення стрілок вищого ступеня майстерності. Трошки конспірології. Чи ні?

Валерій Пекар: А ви не зрозуміли, в чому суть виступу Пристайка. Ви думаєте, це шантаж: або клята формула, або затягуємо пояси. А насправді йдеться про інше.


Йдеться про те, що нас готують до економічного падіння. Президент готується злити земельну реформу, яка є основним драйвером економічного зростання. Ну а заразом і решту економічних реформ – всі вони в народі непопулярні, бо праві, а переважні настрої в народі ліві. Додайте до того готовність повернути Приватбанк Коломойському та розпрощатися з підтримкою МВФ. Доведеться затягнути пояси. А хто винен? Націоналісти та радикали, які не прийняли формулу Штайнмаєра і хочуть війни, а не миру. Це вони винні у падінні рівня життя пересічного українця. Переведення стрілок вищого ступеня майстерності.
Автор: Валерій Пекар, бізнесмен, блогер, громадський діяч

Оценка материала:

5.00 / 1
Переведення стрілок вищого ступеня майстерності. Трошки конспірології. Чи ні? 5.00 5 1
Політика / Україна
16.10.2019 636
Еще материалы раздела «Україна»