НОВОСТИ ДНЯ: Путін хизується "надсучасною" зброєю, хоча насправді вона відстала і неефективна  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордонів  Друзі Путіна в Європі: хто це, що ми про них знаємо та як змінюється ситуаціявсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
24.12.2019 798

Тысячи пингвинов заполонили остров в Антарктиде

Пингвины разных видов готовятся создать семьи на острове, куда пришло лето.

Пингвины наводнили небольшой остров в Антарктиде. Около 4 тысяч птиц вышли на сушу. Там сейчас лето. Спустя несколько месяцев пингвины должны найти себе пару и завести потомство. Самки большинства видов морских птиц преимущественно выбирают одного любимого на всю жизнь. И расстаются такие супруги редко. Чтобы посмотреть на пингвинов, каждый сезон на остров в Антарктиду съезжаются сотни туристов.

Ранее в новостях «Сегодня» на телеканале «Украина» сообщали о том, как в Антарктиде к украинским полярникам пришел необычный «гость». Императорский пингвин в гордом одиночестве посетил украинцев.

Оценка материала:

5.00 / 1
Тысячи пингвинов заполонили остров в Антарктиде 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
24.12.2019 798
Еще материалы раздела «Суспільство»