НОВОСТИ ДНЯ: Астрономы обнаружили новые частоты из загадочных быстрых радиовсплесков   В Египте раскопали изумрудные рудники времен Древнего Рима  Тираннозавр терроризировал Землю намного больше, чем считалось   Пасхальная корзина за год подорожала на четверть  На початку тижня Україну прогріє до +15°  СБУ начала антитеррористические учения по всей стране  NASA показывает резкое искривление двоичных черных дыр все новости дня
17.01.2021 442

В УЗ змінять правила провезення багажу і ідентифікації пасажирів

АТ Укрзалізниця планує спростити вимоги до пропонованих для посадки у вагон документів, заявив глава компанії Володимир Жмак.

Про це пише Інтерфакс-Україна, з посиланням на програму "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Ми найближчим часом приймемо рішення про спрощення вимог до документів, що пред'являються пасажиром. Ми будемо говорити про те, що "Дія" буде діяти, ксерокопія документа теж буде достатньою підставою для допуску пасажира у вагон", - повідомив Жмак.

Крім того, Укрзалізниця буде посилювати контроль за дотриманням норм провозу багажу пасажирами.

"Зараз ми будемо приділяти більше уваги тому, щоб чинні норми виконувалися. Тому що провезення неоплаченого багажу також завдає нам збитків", - заявив глава компанії.

Жмак також підкреслив, що здійснення контролю за перевезенням багажу входить в обов'язки провідника, крім того, за дотримання цієї норми відповідальний і начальник поїзда.

Оценка материала:

5.00 / 1
В УЗ змінять правила провезення багажу і ідентифікації пасажирів 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
17.01.2021 442
Еще материалы раздела «Рынки и компании»