НОВОСТИ ДНЯ: В Раде придумали, как решить проблему дефицита садиков  К Земле приближается 370-метровый астероид  Весна задерживается, идет похолодание: синоптик уточнил прогноз погоды на начало марта  Назвали автомобиль 2021 года в Европе  В ВСУ с начала года набрали более четырех тысяч контрактников  Какой будет первая неделя весны: прогноз погоды в Украине на 2-7 марта  ЄС починає програму економрозвитку на Донбасівсе новости дня
Политика
Украина
19.01.2021 295

У Кабміні задумали створити "контролера Інтернету"

Міністерство цифрової трансформації заявляє про необхідність створення регулятора безпеки в Інтернеті.

Планується, що новий орган займатиметься формуванням відповідної політики і реалізовуватиме її, заявила представник Мінцифри Гульсана Мамедієва, пишуть Українськi новини.
"Цей орган повинен захищати права користувачів в Інтернеті, мати повноваження і можливості для блокування і видалення контенту", - підкреслила Мамедієва.
Вона додала, що на цей момент у Мінцифрі працюють над формуванням послідовного і пропорційного підходу для вільного, відкритого і безпечного Інтернету.
При цьому, додала Мамедієва, новий орган повинен забезпечувати користувачам безкоштовний і безпечний Інтернет, де є свобода слова.
"Нова регуляторна модель передбачає те, що повинні бути реалізовані проактивні дії для запобігання терористичному контенту, його створенню і поширенню і контенту, що містить сексуальну експлуатацію і насильство над дітьми", - сказала Мамедієва.
За словами чиновниці, Україна вже розробляє нові регуляторні підходи для подолання загроз у Мережі спільно з Великобританією, Австралією і Німеччиною.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Кабміні задумали створити "контролера Інтернету" 5.00 5 1
Политика / Украина
19.01.2021 295
Еще материалы раздела «Украина»