НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Україна
03.11.2021 453

Кадрові зміни в уряді

Кадрові зміни в уряді погодила на своєму засіданні фракція «Слуги народу». Отже, новим міністром оборони може стати Олексій Резніков.

А його самого на посаді міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України має замінити Ірина Верещук. Крісла міністра із питань стратегічних галузей промисловості запропонують очільнику митниці Павлу Рябікіну, а віце-прем’єром із економіки та міністром економіки може стати заступниця керівника президентського офісу Юлія Свириденко. Кандидатури на розгляд парламенту винесуть уже цього тижня – з’ясували у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«Ми хочемо використовувати унікальний шанс 9-го скликання – наявністю монобільшості ми повинні працювати найбільш ефективно, краще. Ми не вважаємо, що ми знаходимося в чудовому законодавчому полі. Ми вважаємо, що зміни потрібно робити», – прокоментував Андрій Мотовиловець, перший заступник керівника фракції «Слуга народу».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Кадрові зміни в уряді 5.00 5 1
Політика / Україна
03.11.2021 453
Еще материалы раздела «Україна»