НОВОСТИ ДНЯ: На вооружение ВСУ приняли крупнокалиберную винтовку «Аллигатор»  В ВСУ с начала года набрали более четырех тысяч контрактников  Ткаченко просит Кличко согласовать передачу Гостиного двора МКИП  В Україні вже 1364705 випадків COVID-19, за добу 7235 нових  Украине прогнозируют небольшой мокрый снег и до 15° тепла  В Киеве решили защитить фасады от «дикой» рекламы  Рада предлагает «прикрепить» детсады к домашним адресамвсе новости дня
Политика
Мир
20.01.2021 570

ЗМІ назвали перші укази Байдена

У США 20 січня відбудеться інавгурація обраного президента США Джо Байдена. Після церемонії новий глава Білого дому має намір відразу підписати кілька указів, які дозволять скасувати деякі рішення його попередника - Дональда Трампа.

Про це пише BBC.

Так, Байден раніше обіцяв, що його адміністрація в перші 100 днів в Білому домі поширить 100 мільйон доз вакцини від коронавірусу.

"Моя адміністрація буде управляти надійним і агресивним планом стримування цього вірусу, починаючи з першого дня...", - заявляв обраний глава держави.

Також Джо Байден збирається відновити членство США в Паризьких кліматичних угодах. До цього Трамп з домовленостей вийшов, оскільки вирішив, що США зв'язують себе непотрібними зобов'язаннями, тоді як Китай не дотримується даних норм, і тому китайські компанії мають перевагу на ринку.

Новий президент обіцяє змусити Китай знизити рівень забруднення навколишнього середовища, а також посилити вимоги щодо екологічних норм у США.

Байден хоче скасувати указ свого попередника про заборону на поїздки в країну громадянам кількох мусульманських країн. Заборона була прийнята в 2017 році.

Президент має намір повернути Штати до складу Всесвітньої Організації Охорони здоров'я. Раніше Трамп звинувачував її співробітників в тому, що вони допомагали Китаю приховувати реальну небезпеку коронавірусу.

Новий президент США хоче скасувати будівництво стіни з Мексикою, називаючи це "марною тратою грошей".

Крім цього, Байден збирається ввести обов'язкове носіння масок на території федеральних об'єктів і при поїздках з одного штату в інший.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЗМІ назвали перші укази Байдена 5.00 5 1
Политика / Мир
20.01.2021 570
Еще материалы раздела «Мир»