НОВОСТИ ДНЯ: В NASA обещают отправить первую женщину на Луну в ближайшие 10 лет  Снег, дожди и по-зимнему морозные ночи: прогноз погоды на неделю  В Киеве 9 марта состоится акция солидарности с крымчанами  В Турции уже собирают партию беспилотников Bayraktar TB2 для Украины  Погода "подарит" украинкам на 8 марта больше снега и дождей  Израиль начал третью фазу выхода из локдауна  Оператор ГТС Украины подготовил несколько сценариев на случай запуска Nord Stream 2все новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
20.01.2021 2698

Названо причину високого рівня забруднення повітря у Києві

У Києві зафіксовано високий рівень забруднення повітря. Місцева влада назвала причиною активну роботу котлових систем у приватному секторі через похолодання.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Станом на 20 січня є перевищення разових концентрацій твердих частин (пилу PM1, PM2,5).

Лабораторія КАРС провела заміри повітря та зафіксувала перевищення показників продуктів горіння у 2 рази. Різкий запах гарі відчувається в різних районах Києва.

"Наразі погодні умови сприяють накопиченню шкідливих домішок в атмосферному повітрі. Дані погодні умови перешкоджають перемішуванню атмосферних шарів повітря та сприяють накопиченню забруднюючих речовин на поверхні землі", - пояснив в. о. начальника Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Савченко.

За його даними, через похолодання місцеві жителі почали спалювати в тому числі сміття з пластиком. Тому повітря забруднилось.

Оценка материала:

5.00 / 1
Названо причину високого рівня забруднення повітря у Києві 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
20.01.2021 2698
Еще материалы раздела «Столица»