НОВОСТИ ДНЯ: Краще порізати на метал. Експерт оцінив наслідки ударів по російських кораблях та човну у Криму  Рецепт пишного омлету з сиром без молока  "Це не політика, а докази": прокурор МКС прокоментував ордер на арешт Путіна  Ракета "Нептун" не встигла пройти випробування. Її тестували на реальних цілях, - Неїжпапа  Омлет "Пуляр": найвідоміший сніданок Франції  Е-декларації для чиновників відкриють: Рада ухвалила закон  Британська розвідка назвала причину послаблення оборони росіян під Бахмутомвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
25.01.2021 421

Міністр розповів про подальшу долю карантину

Україна повернулася до карантинних обмежень помаранчевого рівня.

Таке переконання висловив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу.

«Відсьогодні з 00 годин жорсткі карантинні обмеження припиняються, ми переходимо до іншого режиму. Ми вважаємо, що це набагато покращить ситуацію як зараз, так і в майбутньому. Цей етап карантинних обмежень так само дасть відповідний результат, як свого часу дав результат "карантин вихідного дня", який дозволив збити хвилю поширення коронавірусної хвороби», - сказав Степанов.

Він додав, що уряд протягом тижня проаналізує епідеміологічну ситуацію в розрізі регіонів і залежно від ситуації розглядатиме питання повернення до адаптивного карантину.

Як повідомлялося, в Україні з 8 січня до 24 січня діяли посилені карантинні обмеження, запроваджені з метою запобігання поширенню COVID-19.

Оценка материала:

5.00 / 1
Міністр розповів про подальшу долю карантину 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
25.01.2021 421
Еще материалы раздела «Суспільство»