НОВОСТИ ДНЯ: Астрономы обнаружили новые частоты из загадочных быстрых радиовсплесков   В Египте раскопали изумрудные рудники времен Древнего Рима  Тираннозавр терроризировал Землю намного больше, чем считалось   Пасхальная корзина за год подорожала на четверть  На початку тижня Україну прогріє до +15°  СБУ начала антитеррористические учения по всей стране  NASA показывает резкое искривление двоичных черных дыр все новости дня
Политика
Мир
26.01.2021 264

Трамп відкрив "офіс колишнього президента", а в Сенаті розпочали його імпічмент

Демократична більшість Палати представників передала в Сенат статтю з імпічменту експрезидента Трампа, що відкриває шлях для судових слухань у верхній палаті Конгресу.

45-й президент США Дональд Трамп відкрив у Флориді "офіс колишнього президента", повідомляє Fox News.

Відзначається, що офіс буде займатися кореспонденцією, публічними заявами та виступами Трампа.

"Президент Трамп відтепер і навіки буде захисником американського народу", - йдеться в заяві.

Тим часом Палата представників Конгресу США направила в Сенат резолюцію про імпічмент 45-го президента Дональда Трампа. Процес розпочнеться 8 лютого, повідомляє CNN.

Трампа звинувачують у підбурюванні до заколоту.

Палата представників 13 січня вдруге оголосила 45-му президентові імпічмент. За проголосували 232 людини, проти - 197. Щоб імпічмент був оголошений в Сенаті, крім всіх демократів за нього мають проголосувати 17 республіканців.

Відзначимо, в разі імпічменту Сенат США може винести на розгляд питання про заборону Трампу знову балотуватися на пост президента.

Оценка материала:

5.00 / 1
Трамп відкрив "офіс колишнього президента", а в Сенаті розпочали його імпічмент 5.00 5 1
Политика / Мир
26.01.2021 264
Еще материалы раздела «Мир»