НОВИНИ ДНЯ: Особливо потужна дзеркальна дата 02.02.2026: як загадати бажання в цей день та що не можна робити  Що станеться у разі смерті Трампа на посаді президента США: хто отримає владу  Гороскоп на тиждень з 2 по 8 лютого для всіх знаків зодіаку розповість, кому час відпустити минуле  Скринінг здоров'я 40+: як оформити картку, щоб отримати 2000 гривень  Україна відмовляється від вугільних ТЕС: як забезпечити стабільність енергопостачання — експерт  Зеленський відповів, чи він піде на наступні вибори президента  В Україні 1 лютого без опадів, вночі температура опуститься до -25°всі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
26.01.2021 590

Кияни зможуть отримати COVID-вакцину в наступні кілька тижнів - мер

Міський голова Києва очікує, що найближчими тижнями столиця отримає вакцину проти коронавірусу.

Про це ефірі програми «Свобода слова» телеканалу ICTV заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

"Ми робимо все для того, щоб забезпечити киян вакциною, і я переконаний, що в наступні декілька тижнів кияни зможуть її отримати", - зазначив Кличко.

За його словами, Київ веде переговори з кількома виробниками про закупівлю вакцин проти коронавірусу.

"Ми використовуємо всі зв'язки, які на сьогодні існують, спілкуємося з європейськими, американськими компаніями, які у світі відомі, для того, щоб у найближчі тижні отримати вакцини від постачальників. Ми зможемо прийняти рішення на сесії Київради, аби закупити цю вакцину. Це ми говоримо зараз про 1 мільйон доз. І це приблизно, якщо дві дози на людину, то пів мільйона людей зможуть її отримати", - розповів мер столиці.

Він пояснив, що насамперед щеплення зможуть отримати працівники медичної та освітньої сфер, люди похилого віку.

Кличко також підкреслив, що у столиці готова інфраструктура для проведення вакцинації.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кияни зможуть отримати COVID-вакцину в наступні кілька тижнів - мер 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
26.01.2021 590
Еще материалы раздела «Суспільство»