НОВОСТИ ДНЯ: «Жовтий» рівень можуть запровадити з 22 вересня — нарада у Прем’єра  Похолодание в Украине усилится: ожидается до +6 днем  Повернення до школи: традиційну форму навчання обирають дві третини учнів в Україні  Смертність в Україні впала нижче рівня 2020 року  Росія почала масштабні навчання у Чорному морі - з авіацією та ПВО  В Україні продовжили карантин до 31 Грудня  Мрачно и облачно. Какая погода ждет Украину в ближайшие несколько недельвсе новости дня
Политика
Украина
05.02.2021 318

Україна отримає 12 млн доз вакцин від коронавірусу

Глава МОЗ Максим Степанов на нараді з президентом Володимиром Зеленським у п'ятницю, 5 лютого, повідомив, що отримано підтвердження на поставку в Україну 12 мільйонів доз вакцин від коронавірусу.

Це будуть препарати виробництва компанії AstraZeneca і Novavax. Поставки проходитимуть з лютого.
"12 мільйонів доз - це хороший сигнал від наших партнерів, і цього буде достатньо, щоб забезпечити вакцинації протягом перших місяців після початку поставок", - зазначив Зеленський.
Степанов уточнив, що досягнута домовленість про постачання вакцин, розроблених за участю компаній AstraZeneca і Novavax, які виробляються за ліцензійними угодами на потужностях Serum Institute (Індія). Отримано підтвердження реалізовуватися через контракт між Serum Institute і Crown Agents.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна отримає 12 млн доз вакцин від коронавірусу 5.00 5 1
Политика / Украина
05.02.2021 318
Еще материалы раздела «Украина»