НОВОСТИ ДНЯ: Прокуратура Франції розслідує роль мільярдера Арно у відмиванні брудних російських грошей  Зеленський та Навальний серед номінантів на Нобелівську премію миру, але є нюанс  Ціни на російську нафту зростають, попри обмеження G7 — Bloomberg  Путін доручив сформувати загони "добровольців" для війни в Україні: хто за це відповідатиме  Окрошка на кефірі з мінеральною водою: класичний рецепт  Бойові дії зими-2024 кардинально відрізнятимуться від попередньої – військовий експерт Коваленко  Чи заборонять виїзд з України військовозобов’язаним жінкам від 1 жовтня 2023 року: адвокат поясниввсе новости дня
Політика
Світ
07.02.2021 1042

Через прохання адвоката розгляд справи про імпічмент Трампа можуть призупинити

Адвокат 45-го президента США Девід Шон просить Сенат призупинити розгляд справи про імпічмент Дональда Трампа через необхідність дотримання шабату.

Про це пише The New York Times.

Шон просить призупинити процес, якщо він затягнеться до п'ятниці, 12 лютого.

“У листі адвокат Девід Шон просив зупинити судовий розгляд, якщо він не буде закінчений до початку шабату о 17:24 у п’ятницю до неділі”, – зазначило видання.

Адвокат надіслав відповідні листи лідеру демократів у Сенаті Чаку Шумеру, лідеру республіканців Мітч Макконелл і сенатору Патріку Ліхі, який головуватиме у процедурі.

Представник Шумера Джастін Гудмен зазначив, що прохання буде враховане.

"Ми з повагою ставимося до запиту і, звичайно, візьмемо до уваги. Консультації з зацікавленими сторонами про структуру процесу тривають", – додав Гудмен.

Оценка материала:

5.00 / 1
Через прохання адвоката розгляд справи про імпічмент Трампа можуть призупинити 5.00 5 1
Політика / Світ
07.02.2021 1042
Еще материалы раздела «Світ»