НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Политика
Украина
09.02.2021 4307

Прохідний бар'єр в Раду змогли б подолати чотири партії - опитування

Якби наступного тижня проходили б вибори до Верховної Ради України, то п'ятивідсотковий бар'єр подолали б чотири політичні партії.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова протягом 29 січня-3 лютого.

Так, за політичну партію "Слуга народу" готові проголосувати 22,2% тих, хто візьме участь у виборах і визначився зі своїм вибором.

За партію "Опозиційна платформа - За життя" готові віддати свій голос 21,9%, за "Європейську солідарність" - 18,1%, за Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" - 10,3%. Також шанси пройти в парламент є у партії "Сила і честь", за яку готові проголосувати 4,7% визначилися.

2,7% визначилися проголосували б за партію "Голос", по 2,5% - за Радикальну партію Олега Ляшка та ВО "Свобода", 2,4% - за партію "Громадянська позиція", 2,3% - за "Українську стратегію Гройсмана ", 2,1% - за партію Шарія.

Партії "Опозиційний блок" і "УДАР Віталія Кличка" зібрали б трохи більше 1% голосів, інші - менш 1% кожна.

Крім цього, 16,1% загальної кількості респондентів заявили, що не мають наміру брати участь у виборах, а ще 15,4% не визначилися з відповіддю або відмовилися відповідати.

Опитування проводилося методом інтерв'ю "віч-на-віч" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2019 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Оценка материала:

5.00 / 1
Прохідний бар'єр в Раду змогли б подолати чотири партії - опитування 5.00 5 1
Политика / Украина
09.02.2021 4307
Еще материалы раздела «Украина»