НОВОСТИ ДНЯ: Минздрав перевел в «оранжевую» карантинную зону одну область  Погода в Украине на выходных: тепло и дожди с грозами  Астрономы опубликовали новые потрясающие снимки Юпитера  Невозможно дышать: где в Киеве самый грязный воздух  Дожди с грозами и летняя жара: синоптики удивили прогнозом погоды на выходные  В Украине дорожают алкоголь и сигареты  Учения вблизи Крыма: украинские военные развернули «Ураганы»все новости дня
Бизнес
Экономика
14.02.2021 1859

Вітренко розповів, яка собівартість українського газу

  Т.в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко повідомив, що собівартість українського газу становить три гривні, і Нафтогаз на перепродажі майже нічого не заробляє.

Про це він повідомив в інтерв'ю Радіо Свобода.
"На жаль, Нафтогаз закуповував газ влітку і восени 2019 року, коли газ був дорогий, приблизно стільки ж, скільки коштує зараз. Тому Нафтогаз на цьому газі нічого особливо не заробив. Він заробляє на газі власного видобутку, якого, як я і кажу, собівартість приблизно до трьох гривень, він потім його продає дорожче, а цей прибуток потім він направляє в бюджет", - сказав Вітренко.
При цьому, за словами т.в.о. міністра енергетики, Нафтогаз є збитковою компанією.
"За дев'ять місяців він показав величезний збиток. Якщо подивимося навіть на попередні роки, наприклад, на 2019 рік, то якби не результати на моєму напрямку (судовий спір з "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі. - ред.), там теж був би збиток. Нафтогаз втрачає кошти. Якщо хтось думає, що він прибутковий, як кажуть, що ось за рахунок підвищення тарифів він став прибутковим, - то ні", - пояснив Вітренко.
Нафтогаз і близько 50 інших підприємств є постачальниками природного газу населенню.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Вітренко розповів, яка собівартість українського газу 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
14.02.2021 1859
Еще материалы раздела «Экономика»