НОВОСТИ ДНЯ: Появился свежий рейтинг партий: за кого украинцы проголосовали бы на парламентских выборах  Космический зонд NASA возвращается на Землю с образцами астероида Бенну  Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозы  Штатам следует признать Украину основным союзником вне НАТО – Ходжес  Креминь призывает готовиться к экзаменам по украинскому по правописанию 2019 года  Украину зальет дождями и грозами: появился свежий прогноз погоды  В Украине планируют отказаться от «писем счастья» для водителейвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
15.02.2021 491

Як оформити перерахунок за опалення, якщо вдома холодно

Кожен опалювальний сезон з’являються українці, які страждають від холоду у власних квартирах. Причини можуть бути різними, але найчастіше люди скаржаться на холодні батареї, адже платити за опалення при цьому мусять чимало.

Експерт з питань житлово-комунального господарства Олег Голубенко попереджає – справа може бути не в самих радіаторах:

«Неправильно рахувати температуру безпосередньо самої батареї – дуже вона гаряча або не дуже гаряча. Може бути так, що батарея занадто гаряча, а в кімнаті холодно. Чому? Тому що вікна стоять старі, дме з усіх боків, немає нормальної ізоляції будинку, дуже тонкі стіни тощо».

Тепла може не вистачати через перепланування квартири, а також неправильно встановлені радіатори чи теплу підлогу. Якщо від цього постраждали сусіди, відшкодовувати їхні збитки муситимуть самі мешканці будинку – пояснили в новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

А якщо ви впевнені у тому, що вдома холодно саме через неякісне опалення, потрібно:

звернутися до обслуговуючої компанії (ЖЕК або ОСББ) і до компанії-теплопостачальника;

призначити дату і час для комісії, що проведе огляд і складе акт про якість послуги;

запросити перерахунок / подати заявку на відновлення послуги.

Якщо ваші звернення ігнорують, покличте двох сусідів і самостійно складіть акт у довільній формі. Завірте його підписами і відправте в обслуговуючу компанію та теплопостачальнику.

Якщо ж з послугою дійсно є проблеми, а перерахунок не роблять, потрібно звертатися в суд з позовом про захист прав споживача.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Як оформити перерахунок за опалення, якщо вдома холодно 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
15.02.2021 491
Еще материалы раздела «Личные финансы»