НОВОСТИ ДНЯ: Зеленский поздравил мусульман с началом Рамадана  Украина станет членом Европейского космического агентства через несколько лет - Тафтай  Ученые нашли новый способ уничтожать раковые клетки опухоли головного мозга  Hubble показал фото увядающей галактики из созвездия Золотая Рыба  Спутник «Сич-2-30» будет готов к запуску в декабре - председатель Госкосмоса  Более 5000 тонн внеземных частиц падают на Землю каждый год  В Украине похолодает до +3все новости дня
Политика
Украина
15.02.2021 636

Кравчук: Домовитися з РФ щодо Донбасу неможливо

Глава української делегації в тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук заявляє, що пора визнати той факт, що з Росією домовитися неможливо.

Таку думку він висловив на форумі Україна 30 у понеділок, 15 лютого.

"Ми можемо констатувати: домовитися з РФ про врегулювання ситуації на Донбасі, в тому статусі, в якому вони себе бачать і які завдання ставить, - практично неможливо. Тобто ми повинні дивитися правді в очі і не треба думати, що щось може змінитися найближчим часом. Руху вперед, на жаль, немає", - сказав Кравчук.

Він нагадав, що нещодавно він брав участь в ефірі російського каналу, під час якого глава "ДНР" Денис Пушилін заявив про намір інтегрувати окуповані території в Росію.

"Таким чином, офіційно на російському телеканалі в Москві ватажок заявив про реальні цілі", - зазначив Кравчук.

Також він додав, що ускладнює переговорний процес і те, що Росія продовжує заперечувати свою участь у війні на Донбасі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кравчук: Домовитися з РФ щодо Донбасу неможливо 5.00 5 1
Политика / Украина
15.02.2021 636
Еще материалы раздела «Украина»