НОВОСТИ ДНЯ: В Раде придумали, как решить проблему дефицита садиков  К Земле приближается 370-метровый астероид  Весна задерживается, идет похолодание: синоптик уточнил прогноз погоды на начало марта  Назвали автомобиль 2021 года в Европе  В ВСУ с начала года набрали более четырех тысяч контрактников  Какой будет первая неделя весны: прогноз погоды в Украине на 2-7 марта  ЄС починає програму економрозвитку на Донбасівсе новости дня
Политика
Украина
23.02.2021 224

Венедіктова анонсувала нові підозри в справі ПриватБанку

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що в справі ПриватБанку будуть нові підозри.

Про це вона написала у вівторок, 23 лютого, у Facebook.
Венедіктова підкреслила, що в цій справі немає жодного політичного підґрунтя.
"Другий і третій пішли. Точний рахунок матчу - таємниця слідства. Підкреслюю: ніякої політики, ніяких зволікань, тільки докази, свідчення, експертні висновки і процесуальний прагматизм", - зазначила Венедіктова.
Вона також порадила готуватися іншим свідкам у справі ПриватБанку, на діяльність яких правоохоронні органи закривали очі.
Сьогодні повідомлялося, що підозри оголосили трьом колишнім топ-менеджерам ПриватБанку.
Нагадаємо, у понеділок у Борисполі посадили літак і збираються заарештувати одного з топ-фігурантів у справі ПриватБанку. Пізніше стало відомо, що мова йде про екс-заступника глави ПриватБанку Володимира Яценка, який раніше фігурував у справі в якості свідка.

Оценка материала:

5.00 / 1
Венедіктова анонсувала нові підозри в справі ПриватБанку 5.00 5 1
Политика / Украина
23.02.2021 224
Еще материалы раздела «Украина»