НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  На Марсе точно была вода: NASA подтвердило существование древнего озера   Хаббл запечатлел завораживающие столкновение двух галактик   Температура воздуха будет прогреваться до 18°: в Укргидрометцентре рассказали, когда в Украине потеплеет  Ефективних препаратів проти COVID-19 досі немає, можна лише полегшити стан – академік  Космический корабль NASA врежется в астероид   Переменная облачность и прохлада — погода в Украине на 15 октябрявсе новости дня
Пресс-релизы
Финансы
24.02.2021 268

Як отримати доступний кредит 5-7-9

Як отримати доступний кредит 5-7-9 з державною компенсацією процентних ставок.

Бажаєте отримати доступний кредит 5-7-9? Ми підкажемо де можна оформити державний кредит для малого бізнесу за зниженою процентною ставкою!

Малий бізнес України постійно стикається з проблемою, де знайти гроші на розвиток. Банківський кредит є одним із засобів вирішення цієї проблеми. Але підприємців часто зупиняють занадто високі відсотки за банківськими позиками. Змінити цю ситуацію може програма пільгового державного фінансування "Доступні кредити 5-7-9%". Вона дозволяє представникам малого бізнесу скористатися пільговим кредитуванням під 5, 7 або 9%. Хто та на яких умовах може отримати в банківській установі державний кредит в Україні під 5, 7 або 9%?

Які цілі покриваються доступним кредитом 5-7-9

Державні кредити для малого бізнесу комерційні та державні банки видають на реалізацію наступних цілей:

 • купівля нових та модернізація вже існуючих основних засобів, які використовуються для бізнесу;
 • купівля нерухомого комерційного майна;
 • фінансування будівництва, реконструкції чи ремонту приміщень для виробничих цілей;
 • фінансування оборотного капіталу, якщо необхідність в ньому є невід’ємною частиною інвестиційного проєкту, в розмірі не більше 25% від його загальної вартості.

Критерії надання доступного кредиту

Державна програма компенсацій відсотків по кредиту доступна бізнесу, який існує більше 12 місяців та відповідає таким критеріям:

 • Прибуткова діяльність позичальника не менш ніж один із двох останніх звітних років.
 • Дохід позичальника та групи пов’язаних з ним осіб - не перевищує 100 млн. грн.
 • Позичальник не має поточних прострочених позик в банках, судових позовів та боргів за бюджетними платежами.
 • Позичальник не отримував протягом трьох останніх років іншої державної допомоги, що перевищує еквівалент 200 000 євро.

Державний кредит на розвиток бізнесу надається не тільки існуючому бізнесу, а й новоствореним підприємствам або фізичним особам-підприємцям, які ведуть свою господарську діяльність менше 12 місяців. Для новоствореного бізнесу потрібно надати реалістичний та максимально обґрунтований бізнес-план

Умови державної програми доступного кредитування

 • Позичальник: фізична особа-підприємець або юридична особа.
 • Максимальна сума кредиту: 1,5 млн грн.
 • Державні кредити на бізнес надаються під 5 та 7% річних підприємцям з доходом: до 25 млн грн на рік.
 • Доступне кредитування видається під 9% річних позичальникам з доходом 25-50 млн грн на рік.
 • Максимальний термін кредитування: 5 років.
 • Особистий внесок позичальника: для діючого бізнесу - мінімум 20% від загальної суми проєкту, для новоствореного бізнесу - мінімум 30% від загальної суми проєкту.
 • Додаткова державна компенсація відсотків за кредитом за створення нових робочих місць: зменшення ставки на 0,5% за кожного нового працівника, але не менше 5% річних.
 • Цільове призначення: фінансування обігових коштів та інвестиційних проєктів.

Отримати доступний державний кредит можна у банку, який є учасником програми, наприклад, в Агропросперіс Банку. Необхідно надати звітні документи, які підтверджують прибутковість за рік, а компаніям з яскраво вираженою сезонною діяльністю, наприклад, фермерським господарствам, за останні 4 квартали накопичувально. Також до банку подаються інші документи, перелік яких можна дізнатися заздалегідь та ретельно підготуватися. Особливу увагу варто приділити складанню бізнес-плану. Він має бути максимально прозорим та достовірним, в ньому необхідно чітко викласти, на що будуть витрачені кредитні гроші. Якщо всі документи належним чином оформлені та вчасно подані до банку, отримання відповіді про надання доступного кредиту буде максимально швидким.

Державна програма кредитування малого бізнесу покликана спростити підприємцям доступ до банківського фінансування та швидше придбати чи модернізувати виробничі потужності, реалізувати інвестиційні проєкти та дасть можливість створити нові робочі місця. Це все в сукупності завдяки державній підтримці та активній участі комерційних та державних банків сприятиме економічному росту та зробить український малий бізнес більш стійким та дозволить йому активно розвиватися.Оценка материала:

5.00 / 1
Як отримати доступний кредит 5-7-9 5.00 5 1
Пресс-релизы / Финансы
24.02.2021 268
Еще материалы раздела «Финансы»