<
НОВИНИ ДНЯ: Генсек НАТО відреагував на потребу України в ППО  Чи зберігає Україна суверенітет та чи здатна ухвалювати власні рішення: думка громадян  Сильні заморозки накриють Україну: де буде "мінус"   Військовий облік українців за кордоном: як оновити свої дані для ТЦК та що загрожує у разі відмови  Скільки українців можуть отримати право на новий статус у Чехії  Коли пілоти, які вирушили на навчання до Британії, сядуть за штурвал F-16: відповідь Євлаша  Синоптики попереджають про сильні заморозки: де і коли суттєво знизиться температуравсі новини дня
Бізнес
Технології
25.02.2021 2063

Пентагон научился производить электричество в космосе

Ученые при Министерстве обороны США успешно научились производить электроэнергию в космосе благодаря солнечной панели размером с коробку для пиццы.

Как передает Укринформ, об этом сообщает CNN.

Исследователи надеются, что в будущем они смогут разработать систему, которая будет отправлять электроэнергию из космоса в любую точку на Земле.

Отмечается, что сама солнечная панель, размером 31 х 31 см, под названием Photovoltaic Radiofrequency Antenna Module (PRAM) в мае прошлого года была запущена на орбиту вместе с беспилотным дроном Пентагона X-37B для сбора солнечной энергии и переработки ее в электроэнергию.

При этом дрон облетает нашу планету каждые 90 минут.

Сама солнечная панель предназначена для лучшего использования в космосе света, который не проходит через атмосферу, а значит сохраняет энергию синих волн, делая ее более мощной, чем солнечный свет, достигающий Земли.

Однако синий свет рассеивается при попадании в атмосферу, поэтому небо на Земле выглядит голубым.

По словам соучредителя проекта Пола Джаффе, солнечная панель вырабатывает около 10 ватт, что достаточно для зарядки планшетного компьютера.

Как сообщал Укринформ, японская компания Toshiba ведет переговоры с американской компанией General Electriс (GE) о партнерстве для выработки ветровой энергии на морских участках.

Оценка материала:

5.00 / 2
Пентагон научился производить электричество в космосе 5.00 5 2
Бізнес / Технології
25.02.2021 2063
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.