НОВОСТИ ДНЯ: Нарушения на рынке страхования: Нацбанк применил меры воздействия к 11 компаниям  8 місць в Кіровоградській області, які ви маєте відвідати  Реструктуризация валютных кредитов украинцев: закон вступил в силу  В Украине начнется волна похолодания с заморозками - синоптик  У Путина назвали возможные темы переговоров с Зеленским  Навальний вирішив припинити голодування  Два финучреждения добровольно отказались от страховых лицензий - Нацбанквсе новости дня
Жизнь и Стиль
Происшествия
26.02.2021 248

Чоловік на електричному стовпі зайнявся незвичною справою і знеструмив цілий район

Житель китайського міста Ченду зайнявся фітнесом на електричному стовпі і знеструмив цілий район. Відповідне відео зняли шоковані очевидці.

Екстремал, ім'я якого залишилося невідомим, наважився піднятися на самий верх дев'ятиметрового електричного стовпа, щоб там зайнятися спортом.

Незнайомець, який, впираючись ногами у дерев'яний стовп, виконує вправи на прес: спочатку піднімає корпус тіла, потім опускає його – і так кілька разів.

Дізнавшись про тренування на стовпі, місцева електрична компанія аварійно знеструмила десятки тисяч будинків у місті – розповіли в новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Після тренування сміливця забрали до поліцейського відділку. Як він пояснив свій дивний вчинок, поки невідомо.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Чоловік на електричному стовпі зайнявся незвичною справою і знеструмив цілий район 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Происшествия
26.02.2021 248
Еще материалы раздела «Происшествия»