НОВОСТИ ДНЯ: Украину ждут весенние дожди и тепло   Советник Байдена предупредил Россию о тяжелых последствиях, если Навальный умрет  Основатель Amazon Джефф Безос оставил акционерам последний совет  Экс-президент Эстонии предложил запретить гражданам России въезд в ЕС  Впервые создан эмбрион гибрида человека и обезьяны   Папа Римский призвал предотвратить эскалацию на востоке Украины  В МИД назвали фамилию российского дипломата, которого выдворят из Украинывсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
02.03.2021 370

Вчені розповіли про вплив COVID-19 на туристів

Пандемія коронавірусу істотно вплинула як на туристичну галузь, обваливши її, так і на поведінку самих туристів.

Мандрівники стали менш схильні до пригод, пише Інтерфакс з посиланням на дослідження вчених.
"Пандемія значно вплинула на туристів. Вони підсвідомо ведуть себе так, щоб знизити ризики, пов'язані із зараженням. Зокрема, мандрівники стали менш схильні до пригод. Зараз вони радше воліють їздити групами, купувати страховку і відвідувати ті місця, які добре знають", - йдеться в науковій роботі, що з'явилася на сторінках журналу Annals of Tourism Research.
Мандрівники бояться заразитися інфекцією, тому в громадських місцях їм дискомфортно. Незатишно вони себе почувають у ресторанах і торгових центрах, де багато людей.
Крім цього, туристи, які бояться COVID-19, більше за інших схильні до націоналізму і ксенофобії. Вони віддають перевагу спілкуванню зі схожими на них людьми і намагаються уникати іноземців.
На думку вчених, із закінченням карантину проблеми у людства не закінчаться.
"Пандемія надасть довгостроковий психологічний вплив на людей. Розуміння нової картини світу і вміння до неї пристосуватися стане ключовим фактором для успіху турбізнесу в нових реаліях", - відзначили експерти.

Оценка материала:

5.00 / 2
Вчені розповіли про вплив COVID-19 на туристів 5.00 5 2
Жизнь и Стиль / Общество
02.03.2021 370
Еще материалы раздела «Общество»