НОВОСТИ ДНЯ: Краще порізати на метал. Експерт оцінив наслідки ударів по російських кораблях та човну у Криму  Рецепт пишного омлету з сиром без молока  "Це не політика, а докази": прокурор МКС прокоментував ордер на арешт Путіна  Ракета "Нептун" не встигла пройти випробування. Її тестували на реальних цілях, - Неїжпапа  Омлет "Пуляр": найвідоміший сніданок Франції  Е-декларації для чиновників відкриють: Рада ухвалила закон  Британська розвідка назвала причину послаблення оборони росіян під Бахмутомвсе новости дня
Політика
Україна
02.03.2021 7034

У Нацполіції утворили новий департамент

Національна поліція розпочала комплектування Департаменту головної інспекції.  Завданням новоствореного департаменту є нагляд і сприяння у вдосконаленні службової діяльності  всієї системи Нацполіції та зміцнення службової дисципліни.

Про це інформує пресслужба відомства.

У новому департаменті будуть функціонувати два управління:  підтримки та контролю й управління організації службових розслідувань. Аналогічна структура планується і в територіальних Головних управліннях Національної поліції України.

"Зараз наша основна мета – укомплектувати підрозділ кваліфікованими кадрами. Відбір буде проводитися на конкурсній основі за підтримки наших міжнародних партнерів із ІСІТАР (це міжнародна програма підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США. - ред.)", – зазначив голова Нацполіції Ігор Клименко.

Сьогодні, 2 березня, стартував прийом анкет на посади заступників начальника Департаменту головної інспекції, невдовзі – розпочнеться відбір на інші посади. Після завершення укомплектування підрозділу на центральному рівні розпочнеться  формування територіальних підрозділів. Загалом підрозділи Головної інспекції на всіх рівнях повноцінно запрацюють у липні 2021 року.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Нацполіції утворили новий департамент 5.00 5 1
Політика / Україна
02.03.2021 7034
Еще материалы раздела «Україна»