<
НОВИНИ ДНЯ: Ймовірна перемога Трампа: Зеленський повідомив, чи існує загроза для України  Ребра в капусті: простий рецепт старовинних голубців  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Чоловікам без військового квитка від 17 липня закриють виїзд за кордон  "Повістку отримають всі": адвокат назвав сценарії для чоловіків після 16 липня  Надзвичайна спека ще утримуватиметься в Україні: прогноз погоди на 17 липня  Вартість оренди впала за останній місяць: де в Україні найдорожче житловсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
03.03.2021 718

Олімпіада-2020 в Токіо, швидше за все, пройде без зарубіжних глядачів

Олімпійські і Паралімпійські ігри в Токіо цього літа можуть пройти без зарубіжних глядачів.

Про це повідомляє японське видання The Mainichi Shimbun.

Принаймні таке рішення озвучили сьогодні під час онлайн-зустрічі японських чиновників з міжнародними олімпійським і паралімпійським комітетами. Очікується, що остаточне рішення ухвалять протягом місяця.

"За нинішніх обставин ми не можемо приймати глядачів з-за кордону", - зазначило виданню джерело, близьке до уряду.

Рішення пов'язане з протидією пандемії коронавірусу. Офіційні особи ще вивчають можливість проведення Ігор з місцевими глядачами і розглядають, скільки відвідувачів слід допустити на трибуни.

У проміжному звіті за грудень 2020 року, складеному спільно з урядом Токіо і оргкомітетом Олімпійських і Паралімпійських ігор, японський уряд запропонував до весни 2021 року врегулювати такі питання, як верхні межі максимальної кількості глядачів і відвідувачів з-за кордону.

Наголошено, що організатори Олімпіади-2020 уже продали на світовий спортивний форум 5,45 млн квитків, включаючи 970 тисяч на події Паралімпіади, але проблемою є не тільки нерівномірна вакцинація у світі, а й поява нових штамів коронавірусу.

Оценка материала:

5.00 / 1
Олімпіада-2020 в Токіо, швидше за все, пройде без зарубіжних глядачів 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
03.03.2021 718
Еще материалы раздела «Суспільство»