НОВОСТИ ДНЯ: Астрономы обнаружили новые частоты из загадочных быстрых радиовсплесков   В Египте раскопали изумрудные рудники времен Древнего Рима  Тираннозавр терроризировал Землю намного больше, чем считалось   Пасхальная корзина за год подорожала на четверть  На початку тижня Україну прогріє до +15°  СБУ начала антитеррористические учения по всей стране  NASA показывает резкое искривление двоичных черных дыр все новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
05.03.2021 686

У Києві добудують Дарницький міст

Дарницький залізнично-автомобільний міст у Києві добудують цьогоріч. Про це домовились «Укравтодор» та «Укрзалізниця», якій належить цей об’єкт.

Роботи розпочнуть влітку і за амбітними планами завершать до кінця цього року. Фактично, залишилось звести лише з’їзди за лівому березі Дніпра. За приблизними підрахунками на добудову потрібно 30 мільйонів євро – зясували в новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

««Укравтодор» буде надавати консультаційну допомогу «Укрзалізниці» при будівництві розв’язок Дарницького мосту на лівому березі. Вартість досить скоро буде зрозуміла, коли ми зайдемо в експертизу, ми вже будемо розуміти, скільки коштів це вимагатиме», – розповів Олександр Кубраков, голова Держагентства автомобільних доріг України.

«Проблема в тому, що він повністю не інтегрований в дорожню систему міста – є з’їзди, заїзди на правому березі, а на лівому немає – є тільки одна пряма, яка закінчується таким тупиковим розгалудженням, і це дуже не зручно для автомобілістів», – пояснив Володимир Жмак, голова правління АТ «Укрзалізниця».

Оценка материала:

5.00 / 1
У Києві добудують Дарницький міст 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
05.03.2021 686
Еще материалы раздела «Столица»