НОВИНИ ДНЯ: Усе пробачать? У МКС заявили, що буде з ордером на арешт Путіна в разі перемир'я  Команда Трампа між Маямі і Москвою. Головне про мирні переговори за тиждень  Без грошей ЄС економічний колапс України є питанням кількох місяців — The Telegraph  Найбільше падіння за п'ять років: інвестиції в економіку Росії обвалилися  "Переговори потім": Сирський назвав єдину умову для діалогу з РФ  Найбільше з Башкортостану. ЗМІ підтвердили загибель понад 150 000 росіян в Україні  Українські F-16 могли отримати ракети для найдешевшого збиття "Шахедів", - ЗМІвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
05.03.2021 543

Лише чверть українців готові вакцинуватися від COVID-19

Лише 24,1% українців стверджують, що вони будуть вакцинуватися від COVID-19, якщо буде така можливість. Не будуть вакцинуватися 60,2% респондентів, а 15,7% не змогли відповісти на запитання.

Про це свідчать дані опитування КМІС.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування з 23 лютого до 1 березня 2021 року по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Методом особистого інтерв’ю з використанням планшетів (САРІ) опитано 1207 респондентів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,9%.

Оценка материала:

5.00 / 1
Лише чверть українців готові вакцинуватися від COVID-19 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
05.03.2021 543
Еще материалы раздела «Суспільство»